poniedziałek, 20 czerwiec 2022 09:24

Woda do poczekalni w ochronie zdrowia od Aquamo

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
dystrybutor wody z butlą dystrybutor wody z butlą pixabay

Czasem w poczekalni do gabinetu specjalisty czekamy nawet i godzinę. W takiej sytuacji dystrybutor wody z butlą jest rzeczą niezbędną. Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się, w jaki jeszcze sposób, oprócz absolutnej konieczności — woda w poczekalni, możesz umilić klientom czas oczekiwania.

 

Woda do poczekalni — bez niej ani rusz

Codzienne spożywanie odpowiedniej ilości wody jest ważne dla zdrowia. Picie wody zapobiega odwodnieniu, które może powodować zaburzenia myślenia, zmiany nastroju, przegrzanie organizmu, zaparcia i kamienie nerkowe. Woda nie ma kalorii, więc może również pomóc w kontrolowaniu wagi ciała i zmniejszeniu spożycia kalorii, jeśli zastąpi się nią napoje kaloryczne, takie jak słodka herbata czy zwykły napój gazowany.

Woda pomaga organizmowi:

  • Utrzymać normalną temperaturę.
  • Smarować i amortyzować stawy.
  • Chronić rdzeń kręgowy i inne wrażliwe tkanki.
  • Pozbywać się odpadów poprzez oddawanie moczu, pocenie się i wypróżnianie.

Twój organizm potrzebuje więcej wody, gdy jesteś:

  • W gorącym klimacie.
  • Jesteś bardziej aktywny fizycznie
  •  Masz gorączkę.
  • Masz biegunkę lub wymioty.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Aquamo, która dostarcza wodę do poczekalni.

Zaktualizuj umeblowanie i układ poczekalni

Wiele poczekalni w gabinetach wygląda mniej więcej tak samo: rzędy antybakteryjnych krzeseł, nieporęczne stoliki zagracone starymi czasopismami, telewizor lub dwa nastawione na wiadomości ogólnokrajowe. Jednak takie pomieszczenia są bardzo niewygodne. Zmuszanie się do siedzenia obok kogoś, kogo się nie zna, na twardym krześle, plecami do ściany i z włączonym złym telewizorem sprawia, że pacjenci czują się jak zakładnicy. Dlatego właśnie warto oferować różne opcje siedzeń. Wypróbuj skupisko krzeseł wokół stolika do kawy dla rodzin, cichą przestrzeń dla profesjonalistów oraz kącik przyjazny dzieciom, w którym będą się one bawić, nie przeszkadzając innym.

Aktywizuj oczekiwanie

Jeśli zapewnisz pacjentom jakieś zajęcie lub infrastrukturę potrzebną do samodzielnej pracy, skrócisz czas oczekiwania i sprawisz, że pacjenci nie będą patrzeć na zegar. Darmowe WiFi powinno być oczywistością, ale nie poprzestawaj na tym. Jeśli pozwala na to miejsce, rozważ możliwość zapewnienia indywidualnych biurek lub wspólnych stołów do pracy i stacji ładowania. Pacjenci często nie pracują w związku z wizytami — pomoc w byciu produktywnym może złagodzić stres i pokazać, że cenisz ich czas. Warto także zamontować telewizor w poczekalni, niemniej jednak pamiętaj, aby nie włączać na nim filmów lub seriali. Najlepszą opcją będzie stacja muzyczna.