poniedziałek, 20 czerwiec 2022 10:13

Koszulki biegowe z nadrukiem - na treningi i zawody sportowe

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Koszulki biegowe Koszulki biegowe pixabay

Koszulki biegowe z nadrukiem to doskonała szansa na wypromowanie wydarzenia sportowego lub eventu. Organizatorzy mogą wręczać je uczestnikom np. w ramach pakietu startowego.

Takie koszulki są później wykorzystywane podczas krótkich i długich jednostek treningowych, ale też na licznych zawodach sportowych. Biegacze bardzo chętnie po nie sięgają, gdyż jest to dla nich doskonała pamiątka z biegu i mogą w nich biegać nawet przez kilka sezonów.

Koszulki biegowe - możliwość utworzenia wspaniałej kolekcji

Koszulki biegowe z nadrukami mają bardzo szerokie grono zwolenników, a to z tego względu, iż biegacze tworzą z nich wspaniałe kolekcje. Tym samym w dowolnym momencie można sięgnąć pamięcią do biegów, w których stawało się na starcie wraz z innymi uczestnikami. To koszulki z biegów na 5 i 10 km, półmaratonów czy też maratonów.

Decydując się na zamawianie koszulek biegowych organizatorzy dbają o samopoczucie biegaczy, a jednocześnie podnoszą jakość danego eventu. Istnieje duże prawdopodobieństwo tego, że biegacze polecą imprezę swoim znajomym i w przyszłym roku na liście startowej znajdzie się jeszcze większa liczba zawodników. 

 

Koszulki biegowe z nadrukami - co za nimi przemawia?

Koszulki biegowe z nadrukami w wersji technicznej to gwarancja maksymalnej wygody użytkowania w okresie letnim oraz wiosennym (często sięga się po nie również jesienią, zakładając je np. na bluzkę biegową). Mają na sobie niewyczuwalny w dotyku nadruk, który powstaje metodą sublimacji. Tym samym koszulka:

  • nie traci na przewiewności,
  • nie traci swoich wartości oddychających,
  • wykazuje się podwyższoną trwałością i jest nasycona kolorami.

Największą popularnością cieszą się obecnie koszulki w kolorze białym, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na zamówienie koszulek biegowych w kolorze czarnym, niebieskim, czerwonym czy też granatowym. Ostateczną decyzję podejmują w tym zakresie organizatorzy zawodów biegowych, którzy chcą je wręczyć uczestnikom danego wydarzenia.

Koszulki biegowe zawierają w sobie rozmaite nadruki. Często jest to logo sponsora, chwytliwe hasło reklamowe, grafika związana z konkretnym biegiem czy też jakieś motto. Nic dziwnego, że na ścieżkach i trasach biegowych można obecnie spotkać wielu biegaczy w tego typu koszulkach. Każdy z nich ma w swoim zbiorze przynajmniej kilka koszulek z nadrukami. Organizatorzy decydują się na ich zamawianie w przypadku wielkich biegów masowych, które są zazwyczaj organizowane w największych polskich miastach (np. Warszawa, Kraków i Poznań).