piątek, 10 czerwiec 2022 10:25

Starożytna magia na powodzenie w miłości, czyli rytuał egipski

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
rytuał egipski rytuał egipski pixabay

Problemy sercowe i intymna sfera życia to sprawy, które doskonale rozumieli starożytni Egipcjanie. Nie powinien więc dziwić fakt, że jeden z najpopularniejszych rytuałów miłosnych wywodzi się właśnie ze starożytnego Egiptu, gdzie magiczne obrządki były na porządku dziennym.

Należący do białej magii rytuał egipski to urok wyróżniający się bezpiecznym działaniem i silnymi efektami – jego moc łączy zbłąkane serca i pozwala odnowić dawne więzi. Jeśli masz już partnera, ale Wasze stosunki uległy ochłodzeniu albo wyczuwasz w swoim otoczeniu negatywną energię ze strony bliskich, to najlepsza opcja, aby odbudować uczucia i przyjacielskie relacje. Kiedy warto wykonać rytuał egipski? Sprawdź, jak skuteczna jest magia miłosna.

Energia, która łączy serca i łagodzi niepokoje

Rytuał egipski tak jak pozostałe rytuały miłosne to obrzęd dla osób poszukujących szczęścia w miłości. Pomimo przeszkód, jakie na naszej drodze stawia los, nieprzyjaznych spojrzeń i konfliktów. Podstawą do przeprowadzenia rytuału są szczere uczucia wobec konkretnej osoby lub chęć odnalezienia partnera na dobre i na złe.

Magia miłosna wzmaga więź energetyczną pomiędzy dwoma osobami – osobą zamawiającą oraz jej wybrankiem – w naturalny i bezpieczny sposób. Nie ma w tym przymusu, ani ingerencji w cudzą wolę, są za to drobne wskazówki, pozytywne fluidy i energia astralna, która prowadzi nas przez wszystkie przeciwności. Działanie energetyczne ukierunkowane są na stworzenie odpowiednio skumulowanej energii, która dotrze do naszej drugiej połówki. Efekty rytuału w dużej mierze zależą właśnie od tego, jak ułoży się energia miłosna, ponieważ to ona popycha do działania i pozwala stworzyć trwały związek partnerski.

Rola rytualisty takiego jak Eryk Mozgol zaczyna się i kończy na wsparciu klienta. Początek to szczera rozmowa, która ma ujawnić prawdziwe intencje osoby zamawiającej, jej uczucia i zamiary wobec potencjalnego partnera oraz okoliczności życiowe, które skłoniły do wizyty u wróżki. Praca z energią wymaga zdolności i dużej dawki empatii, a jej efekty można wspomóc ściśle stosując się do udzielonych wskazówek. Najczęściej jest to afirmowanie sukcesu seansu oraz samodzielne wykonywanie prostych rytuałów, których celem jest umożliwienie przepływu energii astralnej i wzmocnienie działań zapoczątkowanych u wróżki.

Dla kogo przeznaczony jest rytuał egipski?

Rytuały miłosne to domena wróżek i rytualistów bazujących na doświadczeniu oraz unikalnych zdolnościach. Empatia, praca z energią i zdolność komunikacji na wysokim poziomie – wróżka powinna wzbudzać zaufanie, tak aby móc bez przeszkód zagłębić się w najintymniejszą sferę życia, jaką są uczucia.

 

Problemy miłosne nie dotyczą jedynie osób samotnych, które dotąd nie odnalazły właściwego partnera lub żywią nieodwzajemnione uczucia. W takich przypadkach często nie wiemy nawet, kto jest nam przeznaczony. Gdy jednak już udało się nam zbudować prawdziwy związek oparty na szczerych uczuciach, przeszkodą mogą być trudy życia codziennego. Rutyna, stres i przyzwyczajenia sprawiają, że nawet pokrewne dusze mogą zacząć się od siebie oddalać. Jeśli twój związek przechodzi kryzys lub doszło do rozstania z partnerem, wsparciem może okazać się rytuał egipski z http://rytual-milosny.pl/rytual-egipski/. Ten silny urok to moc wywodząca się z czasów starożytnych, kiedy mistycyzm był nieodłączną częścią życia.

Mówi się, że rytuał egipski to magia na trudne oraz nieoczywiste przypadki i jest w tym sporo racji. Prawidłowo przeprowadzony obrzęd ma moc sprawczą potrafiącą łączyć złamane serca i zakończone relacje. To zaawansowana magia miłosna idealna, kiedy chcesz odzyskać uczucia dawnego wybranka lub uratować związek z ukochaną osobą. Nieprzyjemna atmosfera może też być związana z osobą trzecią, która przyczyniła się do rozpadu relacji albo konfliktem z przyjacielem bądź członkiem rodziny. Działania energetyczne pozwalają na nowo odkryć pogrzebane uczucia i wzmocnić nadwyrężone więzi. Magia miłosna generuje dobrą wolę i niesie tylko pozytywne emocje, co wspomaga odbudowanie relacji i przeniesienie ich na zupełnie nowy poziom.

Rytuały miłosne, czyli prawdziwe uczucie na wyciągnięcie ręki

Magia miłosna nie jest niczym nowym, a mimo to potrafi budzić kontrowersje. Nie ma wątpliwości, że jest to raczej nieoczywisty sposób na poszukiwanie szczęścia w miłości, jednak różne formy pracy z energią nie są przecież niczym niezwykłym.

W sieci można znaleźć różne opinie – od pozytywnych opisów wskazujących na przebieg rytuału egipskiego oraz jego efekty po prześmiewcze, a niekiedy rozczarowane brakiem rezultatów wpisy na forach tematycznych i stronach internetowych. Z czego wynikają tak odmienne zdania? Głównie z tego, że nie można przewidzieć, jak potoczą się nasze losy – wykonanie rytuału niczego nie gwarantuje, a na efekty nierzadko trzeba poczekać. Wybierając rytuał egipski musimy wiedzieć, że urok nie zawsze jest skuteczny, a końcowy rezultat to wypadkowa nieprzewidywalnego działania energii miłosnej, zaangażowania i wiary osoby zamawiającej oraz zdolności wróżki. Tylko z taką świadomością rytuał ma szanse na powodzenie.