środa, 15 styczeń 2020 17:22

Wakacje marzeń

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Domki nad jeziorem Domki nad jeziorem

Marzysz o chwili spokoju po stresującej i wyciskającej Troje siły pracy niczym cytryna, ale zupełnie brakuje Ci pomysłu, gdzie możesz naładować swoje energetyczne baterie, bo wśród wielości oferty po prostu się gubisz?

 

Pobyt w jedynym z naszych domków znajdującym się blisko jeziora Sławskiego z pewnością pomoże Ci w odzyskaniu chęci do działania, przecież nic tak nie dodaje nam energii, jak możliwość podziwiania bliskości natury.

Tutaj będziesz miał okazje na nowo dostrzec jej piękno, które codziennie mijasz. Bliskość lasu daje możliwość pieszych wycieczek, wyciszenia się. złapania dystansu do wielu spraw. Po trudzie wędrówek leśnymi ścieżkami z pewnością chętnie nabierzesz sił w drewnianym domku letniskowym: https://www.wjozefowie.pl/noclegi-jezioro-slawa/domki-jezioro-sława/  Zostały urządzone prosto, funkcjonalnie, gdyż jest możliwość słodkiego nic nie robienia leżąc przysłowiowo do góry brzuchem na wygodnej kanapie w bądź siedząc w fotelu i nadrabiając całoroczne zaległości książkowe nie tracąc przy tym zupełnego kontaktu ze światem, ponieważ jest możliwość korzystania z telewizji dzięki, czemu  będziesz  na bieżąco z informacjami o otaczającym nas świecie. Ława znajdujące się w  głównej części domku  letniskowego posłuży, jako miejsce do rodzinnych i towarzyskich spotkań przy dobrej kawie i pysznym cieście. 

Drewniana podłoga dodaje pokojom przytulnego charakteru, co  sprawia, że poczujecie się u nas, jak w swoich domowych pieleszach. Cisza i spokój Jeziora Sławskiego podobnie, jak całego otoczenia pomogą się wyciszyć i uspokoić goniące nieustanie myśli, dzięki czemu nabierzesz energii i chęci na cały następny rok pracy. Wyposażenie domku letniskowego w aneks kuchenny sprawia, że sama jesteś sobie sterem, żeglarzem i okrętem, decydując, co i o, której masz ochotę zjeść będąc niezależnym od godzin podawania posiłków na stołówce, co daje Ci możliwość nadrobienia zaległości w śnie i prawdziwym, pełnym wypoczynku. Przecież wiadomo nie od dziś, że człowiek wyspany to ten, który jest naprawdę wypoczęty i zrelaksowany.

A kiedy będziesz już kompletnie zmęczony po leśnych wędrówkach odzyskasz siły spłukując zmęczenie w łazience, aby poczuć się znowu, jak nowonarodzony i z jeszcze większą energią odkrywać piękno naszej wspaniałej okolicy. Domek letniskowy możesz wynająć sama albo z grupką  sprawdzonych przyjaciół, dzięki czemu spędzony pozwoli nadrobić Wam brak czasu na pogłębianie tej ważnej dla Was relacji na  beztrosko spędzonym czasie w oderwaniu od kłopotów dnia codziennego. Możliwość samodzielnego gotowania z pewnością  docenią zarówno rodzice małych dzieci, które mają swój rytm dnia, jak też seniorzy, którzy dla odmiany wolą stawać, jak najwcześniej, aby nie stracić nic z wrażeń, jakie na nich czekają.

Nasze domki o bardzo dobrym standardzie i funkcjonalnym wyposażeniu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających wczasowiczów. A Ty  dalej nie jesteś zdecydowany mimo, że już prawie chciałeś zamawiać domki dla siebie, rodziny bądź przyjaciół? Nie zwlekaj i  wejdź na stronę : https://www.wjozefowie.pl, aby przeżyć u nas swoje wakacje marzeń :)