poniedziałek, 14 listopad 2022 14:49

Pomoc w pisaniu pracy doktorskiej

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Piszemy Opracowania Piszemy Opracowania pixabay

Nie każda osoba chwali sobie pisanie wiadomości e-mail, rozprawek czy prac tekstowych. Wiele osób, źle wspomina szkolne czasy, przez pisanie skomplikowanych rozprawek.

Nie każdy zaś, posiada traumę z czasów szkolnych. W dzisiejszych czasach istnieje wiele możliwości na zlecenie napisania tekstu na dany temat, innej osobie. Właśnie te osoby, które zachwalały sobie pisanie tekstów, pomagają teraz w tworzeniu artykułów, prac czy opracowań. Czasy szkolne, możemy przypomnieć sobie również uczęszczając na studia. Dlaczego? Poprzez korzystanie z opracowań, pisanie notatek, prac na zaliczenie lub prac na obronę. 

Opracowania pomagają w pisaniu pracy? 

Jasne, że tak. Osoba pisząca swoją prace doktorską, ma wiele możliwości pomocy. Od osób wspierających w pisaniu, przez opracowania, po całkowite napisanie jej za studenta. Praca doktorska powinna być napisana samodzielnie, z jednej przyczyny. Wiele osób jeżeli zapisuje- szybciej się uczy i więcej zapamiętuje. Przy obronie tytułu doktora, powinniśmy dokładnie wiedzieć jaki jest kontekst naszej pracy. Gdzie szukać danych informacji oraz jak najwięcej zapamiętać z naszej pracy, aby zaskoczyć posiadaną wiedzą w danym temacie. 

Czy można skorzystać z pomocy osób trzecich, podczas pisania pracy doktorskiej?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajęcie osoby do napisania za nas pracy doktorskiej to nie musimy martwić się o konsekwencje prawne - https://www.piszemy-opracowania.pl/pisanie-prac-doktorskich. W szkolnictwie wyższym, nie ma uregulowanych przepisów odnośnie korzystania z takowej pomocy. 

Osoby piszące prace, najczęściej oferują swoją usługę pod hasłami: "zapraszam do konsultacji pracy doktorskiej", "pomogę w poszukiwaniu informacji do pracy doktorskiej". Od strony szkolnictwa jak i strony prawa, nie jest to oferowanie płatnej usługi lecz pomocy. Jeżeli chodzi zaś o zapłatę, najczęściej stawki ustalane są indywidualnie z zainteresowaną osobą. Chodź musimy być przygotowani na to, że kwoty za "konsultacje" swojej pracy doktorskiej wahają się w granicach od 20 do 50 złotych za stronę. Jeśli założymy, że praca ma 200 stron, to powinniśmy liczyć się z kosztami od 4 do 10 tysięcy złotych.

Jak skorzystać z konsultacji i czy warto? 

Jeżeli chodzi o konsultacje swojej pracy, jak najbardziej można z niej skorzystać. Da nam ona poczucie, że praca napisana jest odpowiednio. Jeśli chodzi zaś o pisanie całościowej pracy przez osobę postronną, nie jest to zabronione- chodź wszystko zależy od studenta. To od podejmuje wybór i płaci za wykonaną usługę, dlatego też nie powinno narzucać się swojego zdania w tym temacie. Najbardziej polecaną metodą na napisanie pracy jest znalezienie odpowiednich opracowań, które wesprą studenta podczas pisania pracy.

Więcej na: Piszemy Opracowania