sobota, 29 październik 2022 12:00

Systemy antypoślizgowe - zalety i rodzaje dostępne w Evergrip

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Evergrip Evergrip pixabay

Systemy antypoślizgowe to artykuły, które zwiększają bezpieczeństwo poruszania się w różnych przestrzeniach i minimalizują ryzyko wypadku. Nie może ich zabraknąć tak w miejscach pracy i publicznych, jak również w budynkach wielokondygnacyjnych. Sprawdź, jakie artykuły są dostępne w ofercie Evergrip i co sprawia, że warto z nich skorzystać.

 

Systemy antypoślizgowe - rodzaje

Przygotowując przestrzeń, w której mają poruszać się pracownicy, klienci, czy też inni użytkownicy, należy zaopatrzyć się w systemy antypoślizgowe, które zabezpieczą miejsca najbardziej narażone na wypadek. Są to zarówno schody, podłogi, jak i klatki schodowe. W Evergrip znajdziesz systemy antypoślizgowe, które można zamontować na schodach wewnętrznych i zewnętrznych.  Dzięki nim zwiększa się przyczepność obuwia do podłoża w warunkach nawet dużej wilgotności spowodowanej deszczem  lub śniegiem. W ofercie producenta. Evergrip to producent rozwiązań antypoślizgowych, w którego ofercie dostępne są nie tylko systemy antypoślizgowe, ale również artykuły zwiększające bezpieczeństwo pracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na kompleksową obsługę procesu ich wdrażania. Evergrip oferuje pomoc na każdym etapie realizacji projektu - specjalizuje się zarówno w analizie miejsca inwestycji, jak i doradztwie technicznym. Decydując się na skorzystanie z usług Evergrip, masz pewność, że artykuły zwiększające bezpieczeństwo pracy oraz systemy antypoślizgowe zostaną dostosowane do potrzeb i warunków Twojego budynku.

Artykuły zwiększające bezpieczeństwo pracy w Evergrip

Wszystkie, oferowane przez EVergrip systemy antypoślizgowe pozwalają również na personalizację - cięcie i dopasowywanie do konkretnych wymiarów oraz kształtów. Zgodnie z potrzebami przestrzeni, w której mają się znaleźć. Dostępne w asortymencie Evergrip artykuły zwiększające bezpieczeństwo pracy są wykonane z najlepszych jakościowo tworzyw, zapewniających jak najdłuższy okres eksploatacji.  Evergrip znajdują się również artykuły bezpieczeństwa zbiorowego takie jak: bramki bezpieczeństwa, barierki i poręcze, odboje magazynowe, czy też kraty pomostowe, które zwiększają bezpieczeństwo poruszania się ludzi, ale również użytkowania maszyn lub pracy na wysokościach. Dostępne są również płytki z wypustkami, ułatwiające poruszanie się osobom niewidomym, które znajdą swoje zastosowanie w takich miejscach jak urzędy, dworce, czy chodniki. Sprawdź stronę https://www.evergrip.pl/ i skontaktuj się ze specjalistami z branży, którzy pomogą w doborze artykułów BHP do Twojej firmy. 

Zabezpieczenia BHP - charakterystyka

Tym, co wyróżnia zabezpieczenia BHP dostępne w Evergrip, jest potwierdzona certyfikatami jakość oferowanych artykułów. Spełniają one najbardziej wymagające wymogi dotyczące bezpieczeństwa, dzięki czemu sprawdzą się w nawet najtrudniejszych warunkach. Zastanawiasz się, czy sprawdzą się w zakładach chemicznych i produkcyjnych? Oczywiście! Są one wykonane w głównej mierze z tworzyw poliuretanowych i poliuretanowo-szklanych. Dzięki temu zabezpieczenia BHP są odporne na warunki atmosferyczne, substancje chemiczne, mają niski stopień przewodzenia prądu oraz co bardzo ważne - nie ulegają korozji. Są one dostępne w różnych kolorach, w tym w charakterystycznej dla artykułów BHP żółto-czarnej kolorystyce, która przykuwa uwagę potencjalnego użytkownika i wskazuje, na obszar zagrożony ryzykiem upadku, czy też poślizgnięcia się. Producent Evergrip oferuje zabezpieczenia BHP, które znacząco zwiększą poziom bezpieczeństwa w Twojej firmie, miejscu użyteczności publicznej, a także w każdej innej przestrzeni, w której istnieje ryzyko wystąpienia wypadku.