wtorek, 22 luty 2022 18:56

Na jakie wzory spódnic warto postawić w SS 2022?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
spódnice spódnice pexels

W nadchodzącym SS 2022 bardzo modne staną się spódnice w dość zróżnicowanych wariantach. Warto zapoznać się z najpopularniejszymi modelami tych elementów garderoby.

 

Kwiaty

Wśród najlepszych wzorów spódnic, na jakie warto postawić w SS 2022, można z całą pewnością wymienić kwiaty w dość zróżnicowanych wariantach. Kwiaty doskonale prezentują się w otoczeniu krajobrazu, a także bardzo dobrze wyglądają w towarzystwie pozostałych elementów garderoby. Dlatego w nadchodzącym sezonie warto zdecydować się na model spódnicy właśnie z motywem kwiatowym. Najlepszym wyborem w tym przypadku będzie kreacja z dość dużymi kwiatami, które rzucają się w oczy i zwracają na siebie uwagę otoczenia.

Grochy

Modne spódnice na sezon wiosna-lato 2022 to także modele z motywem grochów, które w ostatnim czasie coraz bardziej zyskują na popularności. Grochy można ze sobą łączyć w dość zróżnicowanych wariantach kolorystycznych. Doskonale sprawdzą się na przykład czarne grochy na białym tle, ale także białe grochy na czarnym tle. Z powodzeniem można także zakładać spódnice o różnych kolorach, które będą stanowiły pewne dopełnienie jednolitego stroju. Na pewno sprawdzą się w tej sytuacji idealnie.

Wzory zwierzęce

Bardzo dobrym pomysłem na spódnice w nadchodzącym sezonie będzie także wykorzystanie wszelkiego rodzaju motywów zwierzęcych, które doskonale się prezentują w towarzystwie innych ubrań. Zwierzęce wzory cieszą się sporą popularnością od lat, dlatego warto je również wplatać w swoje stylizacje w nadchodzącym sezonie. W 2022 roku największą popularnością będą cieszyć się tygrysie paski, głównie z uwagi na chiński rok Tygrysa. Warto je uwzględnić w swoich modnych kompozycjach.

Pasy

Kolejnym hitem nadchodzącego sezonu z całą pewnością będą spódnice w pasy. Paski mogą występować w bardzo zróżnicowanych kompozycjach. Wśród nich można wymienić zarówno pasy poziome, jak i pionowe. Mogą mieć one dowolną grubość, a także kolor. Pasy to wzór, którym można się bardzo mocno zainspirować, dzięki czemu z całą pewnością powstaną fantastyczne połączenia, które zachwycą otoczenie. Warto na nie postawić w nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2022.

Geometria

Oprócz pasów bardzo dużą popularnością będą cieszyć się także wszelkiego rodzaju geometryczne wzory, które idealnie sprawdzą się jako jedne z motywów na spódnicach. Geometryczne wzory zazwyczaj są dość spore oraz nieregularne. Dodatkowo pojawiają się w mieszance kolorów, co sprawia, że najlepiej łączyć je z jednolitymi ubraniami. Taka kompozycja na pewno doda charakteru każdej kobiecie, dlatego idealnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Krata

Wśród wielu kobiet popularnymi wzorami spódnic będą także modele w kratkę, co również w pewien sposób łączy się z geometrią. Krata bardzo elegancko się prezentuje, zwłaszcza jeśli występuje w barwach czarno-białych. Dlatego stylizacje z zastosowaniem spódnicy w takim stylu idealnie sprawdzą się do pracy, a także na wszelkie formalne spotkania. Warto włączyć spódnice w kratkę do swojej codziennej garderoby, a na pewno będzie to doskonała decyzja.