niedziela, 20 luty 2022 16:17

Jakie informacje możesz odczytać z tajemniczych kronik swojej duszy?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
kroniki Akaszy kroniki Akaszy pixabay

Jeśli interesujesz się szeroko pojętą astrologią oraz ezoteryką, z pewnością nie jest Ci obce pojęcie kronik Akaszy. Jednak czym dokładnie są te tajemnicze księgi i jakie informacje możemy w nich znaleźć? Czy kroniki zawierają zapisy na temat każdego z nas? Między innymi na te pytania odpowiadamy w naszym artykule. Zapraszamy do lektury.

 

Czym są te tajemnicze kroniki?

Termin „Akasza” pochodzi od słowa ākāśa (akasha), wywodzącego się ze starożytnego sanskryckiego języka Indii i tłumaczy się go najczęściej jako, przestrzeń, niebo, duszę lub eter. Jest to swoista przestrzeń rozumiana w sposób metaforyczny, jako miejsce w którym skumulowane są wszelkie wspomnienia naszej duszy. Innymi słowy, kroniki Akaszy stanowią pewnego rodzaju archiwum ludzkich dusz, w których zapisane są przeszłe, teraźniejsze i przyszłe zdarzenia oraz wspomnienia, dotyczącego każdego człowieka. Tak naprawdę każdy może nauczyć się też czytać informacje zawarte w tych fascynujących kronikach, bowiem nie są wymagane do tego żadne paranormalne zdolności. Dobrym sposobem na zapoznanie się z technikami czytania kronik, może być uczestnictwo w specjalnym kursie. Zdecydowanie warto zgłębić taką wiedzę, gdyż informacje zawarte w kronikach mogą być bardzo przydatne w wielu sferach naszego życia i pozwolą odnaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania, dotyczące miłości, zdrowia czy kierunków indywidualnego rozwoju.

Zapytaj o swoją ścieżkę życiową

W kronikach Akaszy można znaleźć informacje z czasów, gdy Twoja dusza została stworzona, a także wiedzę na temat Twojej teraźniejszości oraz zapisy dotyczące przyszłych możliwości i drzemiących w każdym człowieku potencjałów. Analiza zapisów znajdujących się w kronikach wskaże Ci, czego musisz się nauczyć w danym momencie życiowej drogi oraz wesprze Cię w tej podróży. Informacje zawarte w kronikach Akaszy koncentrują się na osobie, której akta są w danej chwili otwarte, więc jeśli chcesz poznać zapisy o kimś innym, musisz najpierw poprosić o zgodę tej osoby na wejście do jej kronik. Wszystko, czego dowiesz się o kimś innym, będzie pochodzić z percepcji twojego zapisu lub interpretacji tej osoby.

Zapisy kronik przydatne nie tylko w życiu prywatnym

Informacje znajdujące się w kronikach można wykorzystać także w życiu zawodowym. Bardzo często sesje czytania kronik odbywają się w celu znalezienia odpowiedzi na pytania dotyczące życia biznesowego oraz procesu twórczego. Podczas sesji możliwe jest otworzenie zapisów dotyczących konkretnej przestrzeni fizycznej, na przykład miejsca naszej pracy. Wchodząc do przestrzeni kronik, w których zapisane są wydarzenia dotyczące twojej kariery, możesz znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące kierunku, w którym powinny podążać twoje wybory biznesowe, inwestycji na które powinieneś się zdecydować czy też nowych inspiracji. Kroniki Akaszy bywają też wykorzystywane w procesach kreatywnych, takich jak pisanie scenariuszy czy książek, gdyż wiedza, którą można posiąść za ich pośrednictwem jest tak naprawdę nieskończona.