piątek, 05 kwiecień 2024 08:13

Zamień swój smartfon w prawdziwego robota

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zamień swój smartfon w robota Zamień swój smartfon w robota fot: pixabay

Nowy gadżet, nazwany LOOI, obiecuje rewolucję w świcie elektroniki użytkowej, przekształcając zwykły smartfon w interaktywnego robota. Jest to nie tylko innowacyjne, ale i przystępne cenowo rozwiązanie, które staje się coraz bardziej popularne.

 

Mały krok, wielki skok dla smartfonów

W serwisie Kickstarter pojawił się projekt, który podbił serca społeczności i zebrał imponującą kwotę prawie 1 mln złotych. LOOI, nazwany robotem, to urządzenie z dwiema gąsienicami, które po zamocowaniu smartfonu staje się interaktywnym towarzyszem użytkownika. Wyposażony w liczne czujniki i sztuczną inteligencję, LOOI oferuje nie tylko funkcje rozrywkowe, ale także praktyczne zastosowania.

Smartfon + LOOI = nowa era interakcji

Dzięki zastosowaniu MagSafe w iPhone'ach 12 i nowszych lub specjalnego magnetycznego pierścienia, LOOI potrafi rozpoznać smartfon i uruchomić jego "twarz" na ekranie. Interakcje z robotem stają się fascynujące dzięki jego wyrażaniu emocji, umiejętnościom poruszania się, interakcji z użytkownikiem oraz praktycznym funkcjom, takim jak nagrywanie wideo czy funkcja biurkowego asystenta.

Nowa era elektroniki

Robot LOOI to nie tylko zabawka, to także nowy sposób na wykorzystanie potencjału smartfonów. Mimo że jeszcze trochę czasu minie zanim trafi do masowej produkcji, entuzjazm wokół tego projektu jest niewątpliwy. Dla tych, którzy zainwestują w LOOI, przyszłość elektroniki może być pełna nowych możliwości i interakcji.