czwartek, 28 marzec 2024 13:58

Samsung przywraca funkcję - od ostatniego ładowania

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Samsung przywraca funkcję - od ostatniego ładowania Samsung przywraca funkcję - od ostatniego ładowania fot: pixabay

Wraz z najnowszą aktualizacją, użytkownicy smartfonów Samsunga mogą cieszyć się ponownie funkcją "Od ostatniego ładowania", która zniknęła wraz z wprowadzeniem nowej wersji nakładki systemowej. Ta popularna opcja pozwala śledzić zużycie baterii w ciągu ostatnich 24 godzin.

 

Prosta aktualizacja do dyspozycji

Dla wielu użytkowników funkcja "Od ostatniego ładowania" była niezwykle przydatna, umożliwiając śledzenie czasu pracy na ekranie od ostatniego ładowania telefonu. Teraz, dzięki prostemu procesowi aktualizacji aplikacji Samsunga Device Care, możliwość ta zostaje przywrócona bez konieczności czekania na kolejne wydanie systemu operacyjnego.

Samsung przywraca opcję na życzenie użytkowników

Decyzja o przywróceniu funkcji "Od ostatniego ładowania" była odpowiedzią na opinie społeczności użytkowników zgłaszane od wielu miesięcy. Samsung reaguje na potrzeby swoich klientów, dostarczając im oczekiwanych rozwiązań. Teraz użytkownicy mogą znowu śledzić zużycie baterii w sposób bardziej precyzyjny i wygodny.

Powrót opcji od statniego ładowania

Opcja "Od ostatniego ładowania" była stosunkowo istotną funkcją dla wielu użytkowników. Pozwalała śledzić zużycie baterii w ciągu ostatnich 24 godzin, co było przydatne do monitorowania czasu pracy na ekranie. Nowa aktualizacja aplikacji Samsunga Device Care przywraca tę opcję, umożliwiając użytkownikom korzystanie z niej z powrotem.

źródło: spidersweb.pl