czwartek, 28 marzec 2024 14:18

Rewolucja w świecie grania. Xbox Cloud Gaming z obsługą myszki i klawiatury

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Xbox Cloud Gaming z obsługą myszki i klawiatury Xbox Cloud Gaming z obsługą myszki i klawiatury fot: pixabay

Granice między platformami gamingowymi zaczynają się zacierać, a Xbox Cloud Gaming staje się jeszcze bardziej atrakcyjny dla użytkowników PC. Microsoft wprowadza obsługę myszki i klawiatury, co oznacza rewolucję w doświadczeniu grania na platformie Xbox.

 

Koniec z przymusu pada - myszka i klawiatura dla wszystkich

Dotychczas użytkownicy Xbox Cloud Gaming nie mieli wyboru i musieli korzystać z pada, nawet na PC. Dzięki wprowadzeniu obsługi myszki i klawiatury, Microsoft otwiera nowe możliwości dla graczy, którzy preferują tradycyjny sposób sterowania podczas gry.

Wybór tytułów i tyzwań

Choć wprowadzenie obsługi myszki i klawiatury to krok naprzód, dostępność tej funkcji wciąż jest ograniczona. Na chwilę obecną obsługa dotyczy tylko wybranych gier, ale z pewnością lista będzie się rozszerzać. Dla wielu graczy możliwość grania w tytuły takie jak Fortnite czy Sea of Thieves za pomocą myszki i klawiatury będzie ogromnym ułatwieniem i pozwoli na jeszcze większą swobodę podczas rozgrywki.

Xbox Cloud Gaming staje się coraz bardziej przystępny dla wszystkich miłośników gier, niezależnie od preferowanej platformy. To krok w kierunku większej uniwersalności i elastyczności, co może przyczynić się do jeszcze większego wzrostu popularności tej platformy.

źródło: spidersweb.pl