poniedziałek, 27 luty 2023 08:49

Co przydaje się podczas zagęszczania gruntu?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
zagęszczarka karawesyjna zagęszczarka karawesyjna mat.prasowe

Ubijak skoczek lub jak kto woli zagęszczarka, stanowi wsparcie podczas zagęszczania piasku, ziemi, betonu, żwiru oraz asfaltu. Zagęszczarka rewersyjna świetnie sprawdza się podczas prac prowadzonych przy ścieżkach rowerowych czy układaniu przewodów. Osoby zainteresowane zakupem zagęszczarki jednokierunkowej będą zdawać sobie sprawę z tego, że wśród parametrów ważne jest m.in. zużycie paliwa.

 

Zagęszczarka gruntu 700 kg do zadań specjalnych

Zagęszczarka rewersyjna Bomag
 
 

Zagęszczarka gruntu 700 kg będzie w stanie zapewnić odpowiednią głębokość zagęszczania nawet w przypadku gruntów niespoistych. Jej zastosowanie jest częste. Osoby chcące kupić tego typu sprzęt, powinny wybrać sklep Norwit.pl. To m.in. tam dostępna jest:

To one są w stanie sprawić, że zagęszczanie gruntu nie będzie stanowić tak dużego problemu.

Zagęszczarka jednokierunkowa - niezbędne informacje

Norwit.pl to miejsce, gdzie dostępna jest zagęszczarka jednokierunkowa. Jak sama nazwa wskazuje, jej główną cechą jest to, że porusza się tylko w jednym kierunku. Warto bowiem zaznaczyć, że są również takie zagęszczarki, które pozwalają na pracę w obu kierunkach. E-sklep Norwit.pl umożliwia do nich dostęp i to w atrakcyjnych cenach. Takie urządzenia są tak samo ważne na placu budowy, jak wielkogabarytowy walec, który często wykorzystywany jest podczas wyrównywania nawierzchni.

Zagęszczarka rewersyjna Weber CR 9 CCD 2.0 E

Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson
 
 

Sklep internetowy Norwit.pl wie, że urządzenia od marki Weber zaliczyć można do grona niezawodnych. Ten model sterowany jest przy pomocy specjalnego uchwytu. Dzięki zastosowanym technologiom, prowadzenie nie będzie sprawiać trudności.

Ta zagęszczarka z rewersem waży 740 kilogramów, charakteryzuje się napędem mechanicznym, silnikiem Hatz 1D90 S, mocą 15,3 KM oraz prędkością roboczą 28 metrów na minutę. Jest napędzana dieselem, a sterowanie nią jest możliwe dzięki gazem na dyszlu.

Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson DPU 80R LEC770

Zagęszczarka rewersyjna BomagZagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson
 
 

Oto zagęszczarka oferowana przez sklep online Norwit.pl, wyróżniająca się tym, że ma zapewnione sterowanie automatyczne. Silnik to KDW 702, a moc to 11kW. Urządzenie cieszy się dużą popularnością, które znajduje się w użytkowaniu przez wiele firm. To także szerokość robocza wynosząca 770 mm i olej napędowy, który ułatwia poruszanie. Nie ma ona kół transportowych, jednak jej użytkowanie nie będzie sprawiać problemu.

Decydując się na zakup zagęszczarek pod uwagę należy wziąć własne potrzeby. Tak, aby każdy mógł w pełni wykorzystać funkcjonalności tego typu urządzeń.