poniedziałek, 28 grudzień 2020 13:48

Ponadczasowa elegancja - Fiat 500

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
fiat fiat

To jeden z najchętniej modyfikowanych modeli Fiata. Każdy miłośnik motoryzacji z pewnością zgodzi się z tym, że ten uroczy samochód po prostu na to zasługuje. Jego oryginalne wykończenie cieszy oko zarówno kierowców zakochanych w klasykach, jak i tych zdecydowanie częściej stawiających na nowości. Fiat dokonał czegoś niemożliwego: rozkochał świat w tym niepozornym, ale jakże ujmującym samochodzie.

 

Klasyka niejedno ma imię

W swojej ofercie Fiat posiada kilka oryginalnych modeli, które powstały na bazie kultowej „pięćsetki”. Auto nie postarzało się ani trochę, ponieważ co jakiś czas ulepszane jest w stanie odpowiedzieć na oczekiwania szerokiego grona odbiorców. Poza tym nie sposób zaprzeczyć, że jazda Fiatem 500 jest po prostu na czasie! Modny look to oczywiście nie jedyna zaleta. Jeśli zdecydujemy się zaprosić model do garażu, to zyskamy pewność, że dokonaliśmy świetnego wyboru także pod innymi względami niż design czy panująca moda.

Fiat 500 – auto o przeróżnych obliczach

Zdecydowanie jest w czym wybierać. Fiat nie zamierza rezygnować z wariacji na temat „pięćsetki”, regularnie serwując nam nowe rozwiązania. I tak, w sprzedaży obecne są modele klasyczne, retro, hybrydowe, a nawet nawiązujące do stylu typowego dla crossoverów. Najnowsza odsłona – Fiat 500 Hatchback – zaskakuje przede wszystkim ze względu na ogromną świadomość twórców dotyczącą promowanego modelu. Jego „kultowość” nabiera jeszcze więcej znaczenia, a jednocześnie nie przyćmiewa nowoczesnych rozwiązań zaproponowanych w ramach ulepszenia komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Fiat 500: samochód dekad

Nie jest zaskoczeniem, że nowy Fiat 500 jest samochodem elektrycznym. Jest to ponadto pierwsze tego typu auto na rynku, które proponuje autonomiczną jazdę na poziomie 2. Znacznie cichsza jazda, szybkie ładowanie czy zasięgi w cyklu miejskim na poziomie 458 km to tylko część rozwiązań, które potwierdzają, że Fiat wciąż jeszcze nie powiedział ostatniego słowa, jeśli chodzi połączenie klasyki z nowoczesnością.