sobota, 01 październik 2022 14:08

Jakie są zasady wynajmu krótkoterminowego w wypożyczalni Kaizen Rent?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
wypożyczalnia samochodów Kraków wypożyczalnia samochodów Kraków pexels

Chcesz wynająć samochód na krótki czas? W wypożyczalni Kaizen Rent możesz zrobić to na korzystnych zasadach! Zobacz najważniejsze warunki krótkoterminowego wynajmu samochodów w Kaizen Rent!

 

Krótkoterminowy wynajem samochodu

Wynajem samochodów określany jako krótkoterminowy to również wynajem na dni. Oferta ta skierowana jest do osób, które chciałyby wypożyczyć auto na okres od 1 do 30 dni.

Pojazd można wypożyczać na krótki czas, gdy będzie on potrzebny na:

  • Wyjazdy wakacyjne,
  • Wyjazdy biznesowe,
  • Szkolenia,
  • Delegacje,
  • Imprezy rodzinne,
  • Przeprowadzki,
  • Czas wizyty partnerów biznesowych,
  • Czas naprawy pojazdu.

Kaizen Rent – wypożyczalnia samochodów Kraków – wybierz najlepszy wariant najmu samochodu i podróżuj bez wysokich wydatków!

Najważniejsze zasady krótkoterminowego najmu w Kaizen Rent

Jakie zasady krótkoterminowego wynajmu samochodu obowiązują w wypożyczalni Kaizen Rent? Poznaj je bliżej:

Rezerwacja samochodu

Klienci, którzy chcieliby rozpocząć podróż samochodem z wypożyczalni Kaizen Rent, mogą wcześniej go zarezerwować. To pewność, że wybrany model pojazdu będzie czekać do odbioru w określonym terminie.

Rezerwację można wykonać 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu telefonicznie, przez internet lub osobiście w jednym z oddziałów.

Aby wykonać rezerwację, konieczne jest podanie poniższych informacji:

- Rodzaj samochodu – dostępne modele można sprawdzić już teraz na stronie internetowej wypożyczalni wraz z danymi o ich wyposażeniu,

- Data oraz miejsce odbioru i zwrotu pojazdu – w wypożyczalni Kaizen Rent można oddać pojazd w innym miejscu niż to, w którym został on odebrany, a także odebrać go lub oddać poza standardowymi godzinami pracy.

- Dodatkowe opcje – wypożyczalnia oferuje dodatkowe pakiety ubezpieczeń, możliwość skorzystania z fotelików dziecięcych, łańcuchów i innego wyposażenia.

Dokładne informacje o kosztach wynajmu samochodu w wypożyczalni Kaizen Rent możesz sprawdzić, korzystając z dostępnego na stronie formularza rezerwacji.

Rezerwacja samochodów w wypożyczalni Kaizen Rent jest bezpłatna – nie musisz podawać danych swojej karty!

Opcja z limitem lub bez limitu kilometrów

Przy wynajmie samochodu w wypożyczalni Kaizen Rent można wybrać jedną z dwóch opcji – z limitem kilometrów albo bez limitu kilometrów.

Wynajem z limitem kilometrów oznacza konkretny limit w ciągu okresu najmu samochodu. Po jego przekroczeniu naliczane są opłaty za każdy kolejny pokonany kilometr. To najlepszy wybór dla kierowców, którzy nie planują dalekich wyjazdów.

Wynajem samochodu bez limitu kilometrów nie zakłada konkretnego limitu, dlatego kierowca może wtedy spokojnie pokonywać nawet dłuższe dystanse bez obawy o dodatkowe koszty podróży.

Bezpłatne anulowanie rezerwacji

W wypożyczalni Kaizen Rent nie musisz ponosić kosztów związanych z anulowaniem rezerwacji, gdy odwołasz ją w czasie do 24 godzin przed umówionym terminem odbioru pojazdu.

Podróżuj wygodnie z wypożyczalnią samochodową Kaizen Rent – sprawdź dostępne modele samochodów i wybierz najlepszy pojazd dla siebie!