czwartek, 15 październik 2020 08:22

Fiat Tipo w kombi - cała rodzina w komplecie

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Fiat Fiat

Auto nowoczesne, wygodne, a do tego stylowe – czy takie połączenie jest możliwe? Fiat niezmiennie udowadnia, że tak: jego samochody są stworzone do pokonywania codziennej trasy, niekoniecznie w pojedynkę. Więcej przestrzeni dla rodziny, mnóstwo rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, a do tego nieśmiertelny design. To jest właśnie Tipo, którego uwielbiamy.

 

Fiat Tipo: komfort dla Ciebie i rodziny

Trudno wskazać europejską markę, która w tak kompleksowy sposób dbałaby nie tylko o kierowców, ale także ich rodziny. Przestronne, pojemne samochody osobowe to modele pożądane także ze względu na ergonomię, jaką wyróżniają się na tle konkurencji. Fiat Tipo nie potrzebował wiele czasu, aby zawładnąć naszą wyobraźnią: 4 lata wystarczyły. Obecnie trudno wyobrazić sobie polskie drogi bez tego imponującego pod względem funkcjonalności i designu auta osobowego. Na uwagę zasługuje zwłaszcza wersja kombi: ten typ nadwozia cieszy się bowiem największą popularnością.

Wygoda i bezpieczeństwo

5-drzwiowe kombi to prawdziwa gratka dla kierowców, którzy w samochodzie osobowym poszukują przede wszystkim przestrzeni. Twórcy modelu zapewnili całe mnóstwo miejsca do zagospodarowania – każdy członek rodziny znajdzie w nim nieco miejsca wyłącznie dla siebie. Fotele zostały rozmieszczone w taki sposób, aby zarówno kompan z przodu, jak i pasażerowie z tyłu, czuli się w pełni komfortowo. Takie same, jeśli nie lepsze warunki, panują w bagażniku o pojemności 550l. Przewożone w nim zakupy, bagaże, a nawet meble, zmieszczą się w nim bez problemu – zwłaszcza, że po złożeniu siedzeń zyskujesz dodatkowe 1150l przestrzeni załadunkowej. Fiat Tipo w wersji kombi mierzy 4571 mm i jest wysoki na 1514 mm – tyle wystarczy, aby zapewnić całej rodzinie mnóstwo komfortu. Wnętrze, uzupełnione o wygodne fotele, przestrzeń na nogi oraz liczne schowki, obiecuje podróż pełną znakomitych wrażeń.