sobota, 01 październik 2022 14:02

Kursy kitesurfingu dla początkujących

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
kursy kitesurfingu kursy kitesurfingu pixabay

Każdy z nas powinien mieć świadomość tego, jak ogromny wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie ma aktywność fizyczna. Należy pamiętać o niej każdego dnia, bez względu na porę roku.

Istnieje wiele sposobów na aktywne spędzanie czasu zarówno w lecie, jak i zimą. Do jednych z nich należą kursy kitesurfingu, które prowadzone są w Polsce, jak i za granicą. Możesz więc wziąć udział w tego typu przedsięwzięciu nawet w ferie i skorzystać z wyjazdu do gorącego Egiptu i nie tylko! Takie kursy kitesurfingu dostępne są przede wszystkim w ofercie szkoły FunSurf, o której dowiesz się więcej w dalszej części artykułu.

Szkoła windsurfingu i kitesurfingu FunSurf - szkolenia dla każdego

Szkoła windsurfingu i kitesurfingu FunSurf należy do jednych z pierwszych i największych tego typu szkół na Półwyspie Helskim. Ponad 25 lat doświadczenia w nauczaniu sportów wodnych jest zaskakującym wynikiem, potwierdzającym jakość oferowanych szkoleń. FunSurf składa się z wykwalifikowanych i licencjonowanych instruktorów w różnym wieku. Każdy z nich darzy sporty wodne ogromną miłością i pasją, czego zdecydowanie nie da się nie zauważyć. Instruktorzy organizują profesjonalne kursy kitesurfingu i windsurfingu, skierowane do osób w każdym wieku i o każdym stopniu doświadczenia. Oznacza to więc, że niezależnie od tego, czy miałeś już styczność w sportach wodnych, czy też nie oraz, czy jesteś osobą powyżej, bądź poniżej 18 roku życia - możesz skorzystać z oferty FunSurf! Szkoła windsurfingu oferuje najnowocześniejszy sprzęt od renomowanych producentów, akcesoria zapewniające bezpieczeństwo, takie jak kask asekuracyjny, a także możliwość wyboru nauki w trybie grupowym lub indywidualnym. Skontaktuj się z FunSurf już teraz!

FunSurf - dodatkowe lekcje na wingfoilu

W szkole FunSurf możesz nie tylko udać się na kurs windsurfingu lub kitesurfingu, ale i na lekcje na wingfoilu. Jest to najnowsza dyscyplina sportów wodnych, która zdążyła zyskać ogromne grono wielbicieli. Wingfoil stanowi połączenie cech latawców kitesurfingowych oraz żagla windsurfingowego. Polega on na pływaniu na desce przy użyciu specjalnego skrzydła, unosząc się jednocześnie nad powierzchnią wody. Myślisz, że to niemożliwe? A jednak! Wbrew pozorom owa dyscyplina jest znacznie łatwiejsza do opanowania w porównaniu do wcześniej wymienionych sportów wodnych. Najistotniejszą kwestią jest jednak nauka u boku profesjonalistów, którzy zadbają o bezpieczny i prawidłowy przebieg szkolenia. Tak też jest w przypadku szkoły FunSurf, oferującej lekcje na wingfoilu na najwyższym poziomie. Nie zwlekaj i skontaktuj się z instruktorem już teraz, aby dokonać ekspresowej rezerwacji!