sobota, 01 październik 2022 13:55

Czy kitesurfing jest sportem dla Ciebie? Przekonaj się!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
kitesurfing kitesurfing pixabay

Sporty wodne z całą pewnością należą do ekstremalnych aktywności, które mimo wszystko zyskują na popularności na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody z poszczególnymi dyscyplinami, jak kitesurfing, co zauważyć można po ilości unoszących się latawców, które zdobią niebo nad Bałtykiem. Jeżeli Ty również masz ochotę dołączyć do grona zadowolonych kitesurferów - zapoznaj się z dalszą częścią artykułu i dowiedz się, gdzie warto udać się w celu podjęcia nauki!

Szkoła wingfoila FunSurf - nauka sportów wodnych

Szkoła wingfoila FunSurf należy do jednych z pierwszych tego typu szkół na Półwyspie Helskim. Ponad 25 lat doświadczenia stanowi wyjątkowo zaskakujący wynik, który gwarantuje prowadzenie szkoleń na najwyższym poziomie. Oferta FunSurf obejmuje zarówno kursy i obozy z kitesurfingu, windsurfingu, jak i wingfoila. Szkoła posiada dwie bazy: Chałupy i Polaris. W obu dostępne są profesjonalne lekcje z wcześniej wymienionych dyscyplin i to w naprawdę korzystnych cenach. Zespół instruktorów dysponuje autorskim programem szkoleń, który gwarantuje naukę w najbardziej zrozumiały i swobodny sposób. Nie musisz stresować się, że ktokolwiek będzie czegokolwiek od Ciebie wymagał. Instruktorzy otaczają kursantów wsparciem i pomocą na każdym etapie. Dlatego też szkoła wingfoila FunSurf stanowi najlepsze miejsce do postawienia pierwszych kroków na desce.

nauka windsurfingu

nauka windsurfingu

Kursy windsurfingu i kitesurfingu, czyli atrakcja dla każdego!

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, FunSurf oferuje m.in. kursy windsurfingu i kitesurfingu, prowadzone w trybie grupowym oraz indywidualnym. Kursanci mogą sami zdecydować o formie nauki, co jest świetną opcją np. dla osób, które nie czują się zbyt dobrze w wieloosobowych grupach. Ogromną zaletą szkoleń FunSurf jest możliwość ćwiczeń na najnowocześniejszym sprzęcie od renomowanych producentów w branży. Dzięki temu kursy windsurfingu, jak i wszystkie pozostałe, wyróżniają się bardzo wysokim poziomem. To jak, masz ochotę spróbować swoich sił w sportach wodnych? Skontaktuj się ze szkołą drogą telefoniczną lub mailową i dokonać ekspresowej rezerwacji! Im szybciej podejmiesz decyzję o zapisaniu się na kurs, tym lepiej. Nie zwlekaj więc do ostatniej chwili!

szkoła kitesurfingu

szkoła kitesurfingu