poniedziałek, 12 lipiec 2021 17:40

Czy butelki z nadrukiem reklamowym są tylko dla sportowców?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Butelki z nadrukiem firmowym Butelki z nadrukiem firmowym mojabutelka.pl

Szukanie uniwersalnych gadżetów reklamowych dla swojej firmy nie jest zadaniem łatwym – nawet obecnie. Na rynku można znaleźć masę nieprzydatnych nikomu rzeczy, na których można wykonać firmowe logo czy zabawny nadruk.

W ostatnich miesiącach bardzo popularne stały się butelki termiczne – jednak czy to na pewno gadżet uniwersalny?

Butelki z nadrukiem reklamowym – uniwersalne czy nie?

Z pewnością gadżet, jakim jest butelka termiczna z nadrukiem będzie w pierwszej kolejności interesować osoby uprawiające sporty – bieganie, jazdę na rowerze czy piłkę nożną. Jednak butelki z nadrukiem reklamowym mogą równie dobrze przysłużyć się i innym osobom, jeśli tylko będą wiedziały, jak z nich skorzystać. Butelki z nadrukiem firmowym są więc dzisiaj doskonałym materiałem na stworzenie gadżetu promocyjnego czy reklamowego – do wykorzystania w dowolnym momencie. Co więcej, butelki termiczne wpisują się też w nurt dzisiejszego, powszechnego zainteresowania tematami ekologii i ochrony środowiska – wszak to alternatywa dla plastikowej, śmieciowej butelki.

Jak butelki z nadrukiem reklamowym tworzą reklamę?

Sprawa jest bardzo prosta – indywidualnie zaprojektowane butelki z nadrukiem reklamowym należy trzymać na jedną z kilku okazji. Za pomocą butelki reklamowej można powitać w firmie nowego pracownika lub pożegnać odchodzącego pracownika. To też znakomity i stosunkowo niedrogi pomysł na prezent świąteczny, który jest na tyle praktyczny i uniwersalny, że z pewnością przyda się każdemu. Butelki z logo firmy spokojnie można rozdawać także klientom – nowym i stałym – a także jako promocja na targach czy konferencjach.

Reklama w ten sposób napędza się samoczynnie - butelki z nadrukiem reklamowym będą wraz z osobami obdarowanymi chodziły po mieście: do pracy, do urzędów, sklepów, na uczelnię czy na spacer. Jeśli butelka termiczna będzie dodatkowo wykonana faktycznie estetycznie, a logo będzie dobrze widoczne, ludzie zaczną dobrze kojarzyć markę.