poniedziałek, 06 listopad 2023 15:01

Aliness – bez substancji modyfikowanych genetycznie

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Aliness Aliness Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Osoby, które poszukują wartościowych suplementów diety, bez szkodliwych dodatków, powinny zwrócić uwagę na nowoczesne produkty Aliness wytwarzane w zgodzie z najwyższymi europejskimi standardami produkcji. Witaminy i minerały marki Aliness przeznaczone są dla całej rodziny i korzystają z nich nawet najbardziej wymagający konsumenci w każdym wieku.

 

Aliness – świetnej jakości witaminy i suplementy diety, które nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie

Aliness jest to znana, polska marka stworzona przez przedsiębiorstwo Medicaline, które od wielu lat opracowuje zaawansowane technologie produkcji. Firma posiada nowoczesny zakład, magazyn surowców i wyrobów gotowych oraz kadrę doświadczonych specjalistów produkcyjnych. Dzięki temu przedsiębiorstwo wytwarza świetnej jakości suplementy diety Aliness w formie kapsułek, tabletek i bardzo dobrze wchłanianych witamin.

Produkty marki Aliness wytwarzane są w zgodnie z koncepcją „czystej etykiety”. Oznacza to, że kapsułki Aliness w swoim składzie nie zawierają plastyfikatorów szkodliwych dodatków ani alergenów, dzięki temu mogą je stosować również osoby z nietolerancją glutenu lub laktozy. Substancje znajdujące się w preparatach polskiej firmy Medicaline, w swoim składzie nie zawierają organizów modyfikowanych genetycznie (NO GMO). Produkty marki Aliness to nowoczesne preparaty o wysokiej i szybkiej biowchłanialności substancji czynnych. Charakteryzuje je łatwa aplikacja. Aliness suplementy diety spełniają najwyższe Europejskie Standardy Produkcji i Magazynowania, które bazują na standardzie farmaceutycznym GMP oraz HACCP.

Suplementy diety Aliness – produkty bez szkodliwych dodatków

Suplementy Aliness to kompleks witamin i minerałów, który posiada Certyfikat Ekologiczny PL-EKO-07-17946 potwierdzony przez Polskie Centrum Akredytacji zgodnie z PN-EN ISO/IEC 17065. Powyższy atest gwarantuje, że w żadnym etapie uprawy oraz produkcji rolnej surowców nie zostały użyte sztuczne nawozy, pestycydy, a także chemiczne środki ochrony roślin. Bogata oferta suplementów diety, witamin i minerałów Aliness nie może być stosowana jako zamiennik zróżnicowanej diety. Zalecane jest stosowanie zbilansowanej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia.

Popularne witaminy i minerały Aliness to między innymi:

  • maślan sodu,
  • cynk,
  • jod,
  • witamina c.

Marka Aliness cieszy się ogromnym uznaniem wielu osób. Aliness witaminy i minerały posiadają specjalne formuły, dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że wszystkie substancje zawarte w preparatach, uwzględniają naturalne związki aktywne o wysokiej biodostępności. Dzięki temu Aliness suplementy oddziałują dużo lepiej na różne problemy o charakterze estetycznym i zdrowotnym.

Produkty Aliness to wspaniały sposób na regenerację organizmu. Składniki zawarte w preparatach Aliness są w 100% bezpieczne dla zdrowia, dlatego na przykład witamina c, czy też maślan sodu to wyroby chętnie wybierane przez wiele osób.