wtorek, 12 kwiecień 2022 07:52

Urodzinowe piniaty, które wypełniane są pysznymi słodyczami

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Piniaty Piniaty pixabay

Piniaty to bardzo popularne i chętnie wykorzystywane dekoracje, w których umieszczane są najróżniejsze produkty, na przykład słodycze. Zabawa jest szeroko rozpowszechniona w Ameryce Południowej, jednak w Polsce jest również coraz bardziej popularna.

Sprawia ona dzieciom wiele frajdy i satysfakcji, przez co warto ją stosować na najróżniejszych imprezach. To urodzinowe akcesorium zawiesza się na lince i następnie dzieci próbują je rozbić specjalnie do tego przystosowanym kijem. W tym celu można zawiązać dziecku oczy opaską do spania, aby urozmaicić i jednocześnie utrudnić wykonanie takiego zadania. Jest to bardzo ważne, aby rozbić tę dekorację, gdyż w jej środku znajdują się słodycze, ciasteczka, herbatniki, czekoladki bądź cukierki.

Piniata niezastąpiona na imprezie urodzinowej oraz imieninowej

Po udanym rozbiciu piniaty, na podłogę spadają słodycze. Tego typu dekoracja może być także napełniona małymi piłeczkami, maskotkami bądź innymi zabawkami, które po spotkaniu z podłogą nie ulegną uszkodzeniu. Warto pamiętać, że wyżej wymieniona piniata może stanowić doskonały sposób na urozmaicenie każdej imprezy imieninowej oraz urodzinowej. Warto także dodać, że taką dekoracją można zaskoczyć dziecko na przykład z okazji jego święta. Warto pamiętać, że jest to bez wątpienia doskonała forma rozrywki, niezależnie od wieku dziecka. Każdy, kto chce dodać nieco bardziej oryginalnego charakteru imprezie, może zastosować taką nowoczesną formę zabawy.

Piniata w kształcie sowy, łabędzia, kota - na jaką warto się zdecydować?

Piniata urodzinowa może przybierać kształt sowy, zamku, robota, lamy, łabędzia, chmurki, rakiety, liska bądź małego kotka. Piniaty mogą także być projektowane w motywie jednorożca, kolorowej tęczy, srebrnej gwiazdki czy też muffinki. Dekoracje doskonale odwzorowują wyżej wymienione kształty. W zależności od konkretnego modelu, można wyróżnić dekoracje w różnych rozmiarach oraz kolorach. W zależności od upodobań, preferencji oraz pasji danego malucha, można zdecydować się na inną dekorację. Z całą pewnością chłopczyk pasjonujący się kosmosem, ucieszy się z piniaty w motywie rakiety. Z kolei dziewczynka uwielbiająca zabawy lalkami, ucieszy się z rozbicia zamku księżniczki. Każdy, kto chce sprawić swojemu dziecku wiele radości, może zastosować taką innowacyjną formę zabawy. Z całą pewnością usatysfakcjonuje ona każdą dziewczynkę oraz chłopca. Poszczególne dekoracje zdobione są różnymi materiałami, w tym również bibułą, przez co prezentują się one bardzo efektownie.