wtorek, 12 kwiecień 2022 15:47

Styropian fasadowy Lambda White – poznaj jego najważniejsze cechy

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Lambda White Lambda White pixabay

Styropian fasadowy Lambda White łączy w sobie pożądane cechy i wysoką jakość. Producent stawia na precyzyjne wykonanie, zgodnie z potrzebami rynkowymi.

Są to zespolone płyty EPS nowej generacji, które wyprodukowane zostały za pomocą spieniania polistyrenu. Płyta jest nacinana, co pozwala wyeliminować naprężenia. Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że produkt sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Szerokie zastosowanie

Lambda White sprawdzi się do ocieplenia izolacyjnego elewacji i fasady w wielu budynkach (bloki, kamienice, domu, biurowce, magazyny itp.). Styropian elewacyjny spełnia wysokie standardy jakościowe i pochodzi od cenionego producenta ze Szwajcarii. Marka nie szuka dróg na skróty, a najważniejsza jest wysoka jakość. Dzięki temu zyskujemy pewność, że styropian przez długi czas będzie spełniał swoje zadania. Po markowe wyroby sięgają ekipy budowlane i inwestorzy, którzy pragną zachować trwałe konstrukcje. Swisspor cały czas zapewnia bezpieczeństwo i nowoczesne technologie.

Wysoka jakość i przystępna cena

Podczas wyboru styropianu fasadowego, najważniejsza dla klienta jest wysoka jakość i atrakcyjna cena. Sprostanie wymogom każdego klienta nie jest łatwe. Produkty Lambda White odznacza się konkurencyjną ceną i najwyższą jakością, co docenią odbiorcy. Dzięki niemu łatwo i sprawnie zapewnimy fasadzie izolację termiczną na wiele lat. W sklepie online dobierzemy odpowiednie grubości styropianu i zadecydujemy o tym, czy interesuje nam wariant tradycyjny, czy frezowany. Nie zapominajmy o fachowej pomocy sprzedawcy, jaka jest sporym ułatwieniem. Doświadczona osoba wskaże nam, jakie produkty sprawdzą się w danym miejscu. Wysoki jakościowo materiał jest łatwy w użyciu o służy przez długi czas.

Solidne zabezpieczenie

Styropian Lambda White fasada posiada warstwę białego EPS. To sprawia, ze nie wymaga on żadnych dodatkowych zabezpieczeń przed słońcem. Do tej pory tradycyjne płyty szarego styropianu musiały być zabezpieczane przed promieniami słonecznymi podczas aplikacji. Podnosiło to koszy wykonywania ocieplenia, a brak osłony wiązał się z wyginaniem lub spadaniem płyt z elewacji. Z pomocą przychodzi Lambda White. Profesjonalne izolacja i oszczędność kosztów to cechy, które warto wziąć pod uwagę podczas doboru. Bez wychodzenia z domu zamówimy solidny styropian, jaki posłuży na wielu budynkach. Lambda White spełni oczekiwania użytkowników.