wtorek, 08 wrzesień 2020 18:55

Ekskluzywne AGD we włoskim stylu

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Urządzając kuchnię starasz się, aby była ona w pełni funkcjonalna oraz estetyczna?

 

Zwróć dużą uwagę na wybór mebli, ale i sprzętu, z którego będziesz na co dzień korzystać. To właśnie odpowiednio dobrany sprzęt AGD stanie się nie tylko Twoją pomocą, ale i uzupełnieniem aranżacji kuchennej. Dlatego też dobrze jest zwrócić uwagę na sprzęty wysokiej jakości o ciekawym wykończeniu. Interesującym rozwiązaniem może być tutaj ekskluzywne AGD. Czym dokładnie się ono wyróżnia? Do jakich aranżacji pasuje?

Ekskluzywny sprzęt AGD, czyli jaki?

Kuchnia Lofra

Kuchnia Lofra

Pod pojęciem ekskluzywne AGD, kryje się sprzęt wysokiej jakości, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Chodzi tutaj przede wszystkim o jego funkcjonalność. Zwróć swoją uwagę w szczególności na kolekcję Dolce Vita, którą znajdziesz na stronie lofra.pl. W tej serii znajdziesz między innymi meble wolnostojące jak kuchenki indukcyjne oraz produkty pod zabudowę np. płyty grzewcze różnego rodzaju. Inne propozycje to np. kuchenki mikrofalowe, lodówki czy okapy. Każdy z proponowanych sprzętów kuchennych to wysoka wydajność połączona z optymalizacją zużycia prądu. Cała seria wyróżnia się też łatwą, wręcz intuicyjną obsługą oraz wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Do jakich aranżacji będzie pasować AGD we włoskim stylu?

AGD Lofra

AGD Lofra

Nie bez znaczenia jest tutaj także stylistyka tych urządzeń. Wyróżniają się one ponadczasową stylistyką nawiązującą do włoskich aranżacji. Stąd też ich nazwa – Dolce Vita, czyli słodkie życie. Dzięki nim Twoja kuchnia będzie prezentować się naprawdę zjawiskowo. Wszystkie sprzęty z kolekcji są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. To sprawia, że z powodzeniem wykorzystasz je nie tylko do aranżacji włoskiej (np. toskańskiej) kuchni, ale też takiej w stylu retro czy rustykalnym. Część modeli możesz także wykorzystać do aranżacji nowoczesnych i minimalistycznych (zobacz np. czarne lub srebrne sprzęty ze złotymi akcentami w postaci uchwytów czy pokręteł do sterowania).