niedziela, 06 luty 2022 16:30

Bazy nikotynowe, czyli jak bezboleśnie rzucić palenie?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Bazy nikotynowe Bazy nikotynowe pixabay

Nowy Rok związany jest z postanowieniami, wśród których często wymienia się rzucenie palenia.

Choć z pozoru wydaje się to bardzo proste, to w praktyce mało komu udaje się rzucić palenie raz, a dobrze. Przywiązanie organizmu do nikotyny jest tak silne, że trudno rzucić ją z dnia na dzień. Z pomocą przychodzą bazy nikotynowe, dzięki którym można stopniowo ograniczać palenie.

Jak przestać palić?

Nowy Rok, początek wiosny czy złe wyniki badań bardzo często powodują, że podejmujemy decyzję o rzuceniu palenia. Czasami korzystamy przy tym z różnorodnych pomocy, takich jak na przykład tabletki do ssania dla palaczy czy plastrów antynikotynowych. Okazuje się jednak, że rzucenie nikotyny z dnia na dzień może być bardzo trudne, zwłaszcza jeśli tkwiliśmy w nałogu kilka lat. Doskonałym rozwiązaniem będą bazy nikotynowe do e-papierosów, dzięki którym w prosty sposób uda nam się zmniejszyć przyjmowane dawki nikotyny, a w końcu całkowicie ją odstawić. Wydaje się to być o wiele lepszym pomysłem niż rzucanie palenia z dnia na dzień, co może być niemałym szokiem dla naszego organizmu.

Stopniowo, lecz skutecznie

Palenie papierosów trudno jest rzucić z dnia na dzień. Wiedzą o tym doskonale osoby, które choć raz próbowały wyrwać się z sidła nałogu. Często kończy się tak, że po kilku dniach bez papierosa wypalamy jednego za drugim, gdyż nasz organizm domaga się uzupełnienia "braków". Tymczasem korzystając z dobrej jakości baz nikotynowych możemy rzucić palenie stopniowo, lecz skutecznie. Co więcej, bazy nikotynowe łączymy ze smakowym premixem, dzięki czemu możemy uzyskać zupełnie inną jakość papierosów, po które sięgamy na co dzień. Tradycyjny zapach i smak zastępują nam innego rodzaju nuty, dzięki którym nasze ubrania i rzeczy osobiste przestają wydzielać niemiłą, trudną do usunięcia woń. Warto więc rozważyć zakup baz nikotynowych, jeśli chcemy rzucić palenie raz, a skutecznie, lecz niekoniecznie szybko i boleśnie.

Przejście z papierosów tradycyjnych na papierosy elektroniczne

Bazy nikotynowe, które są dostępne na https://shishasklep.pl/pol_m_VAPE_Liquidy_Bazy-nikotynowe-2718.html będą doskonałym rozwiązaniem dla osób, które planują zrezygnować z palenia tradycyjnych papierosów, lecz jednocześnie nie chcą całkiem porzucać nałogu. Rozwiązaniem są właśnie papierosy elektroniczne, które wypełnione premixem oraz bazą nikotynową z powodzeniem mogą zastąpić nam tradycyjnego papierosa. Gdy tylko podejmiemy decyzję o rzuceniu palenia, będziemy mogli zmniejszać ilość nikotyny, a z czasem przejść na shoty beznikotynowe. Palenie e-papierosów jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy mają dosyć tradycyjnego, mało przyjemnego zapachu nikotyny.