środa, 08 luty 2023 16:58

PIM Akeneo w Twojej firmie - usprawnij procesy zarządzania informacjami

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
PIM Akeneo PIM Akeneo Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Sklepy internetowe, sprzedaż stacjonarna, różne kanały dystrybucji, zlokalizowane w przeróżnych miejscach w kraju i na świecie - zarządzanie procesami sprzedażowymi, usługowymi i produktowymi to skomplikowana praca. 

 

Poszukiwanie rozwiązań związanych z zarządzaniem produktami staje się często dla przedsiębiorców dużym wyzwaniem. Specjaliści stworzyli jednak system PMI Akeneo. Rozwiązanie, które pozwala na sprawne wykorzystywanie technologicznych rozwiązań w biznesie.

Zarządzanie produktami z PIM Akeneo 

Specjalistyczne systemy już dawno zaczęły przejmować znaczna cześć zadań od ludzi i pracowników. To, co można zamienić na automatyczną pracę, wykonywaną w krótszym czasie i w sprawniejszym rytmie, jest sukcesywnie przeobrażane w technologiczne rozwiązania. Zarządzanie produktami, dzięki programowi PIM Akeneo umożliwia znaczne usystematyzowanie wprowadzania i modyfikacji produktów. Dlaczego warto zainwestować w to rozwiązanie?  PIM Akeneo świetnie sprawdza się w przedsiębiorstwach i instytucjach, które często musza aktualizować opisy produktów i dodawać do nich nowe dane lub zmieniać wprowadzone wcześniej informacje. Praca z programem świetnie sprawdza się również tam, gdzie dystrybucja produktów lub usług odbywa się na wielu kanałach sprzedażowych. 

PIM Akeneo - system do zarządzania, eksportowania i przechowywania danych 

Stworzenie systemu PIM Akeneo dało przedsiębiorcom i zespołom projektowym dodatkowe wsparcie. Dzięko temu mogą zaoszczędzić czas i zasoby ludzkie na wykonywaniu dodatkowej pracy. Systemy ułatwiające zarządzanie minimalizują ryzyko pojawiania się pomyłek i wprowadzają lepsze możliwości kontrolowania danych potrzebnych do prowadzenia sprzedaży i realizacji poszczególnych zamówień. 

Akeneo PIM - product information management - stosowany z innymi systemami daje nie tylko wsparcie dla przedsiębiorców, ale również wpływa na pozytywne doświadczenie klienta. Wdrożenia PIM przyczyniają się do realnych zmian w wykorzystywanych  kanałach sprzedaży. Miejsca, w których działa Akeneo PIM potwierdzają zwiększoną skuteczność zarządzania informacją produktową, dlatego coraz większa grupa firm decyduje się na wdrożenie PIM w swojej organizacji. 

Usprawniaj procesy w swoim przedsiębiorstwie i skorzystaj ze specjalistycznego wsparcia oraz profesjonalnego oprogramowania. Sprawdź, jak wygląda zarządzenie produktami i informacjami, dzięki dodatkowo wdrożonym udoskonaleniom. Wybieraj oprogramowanie z pewnych źródeł, projektowanych przez najlepszych projektantów i producentów.