poniedziałek, 30 maj 2022 18:57

Huawei Watch GT 3 Pro

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
huawei watch gt 3 pro price huawei watch gt 3 pro price https://consumer.huawei.com/en/

Huawei Watch GT 3 Pro to zupełnie nowy produkt, jednak jego funkcje sprawiają, że jest to jeden z wszystkich „maksymalnie udanych” modeli w gamie inteligentnych zegarków Huawei.

 

Projekt

W naszej recenzji skupiamy się na 46-milimetrowym zegarku huawei watch gt 3 pro price Titanium, jednak porozmawiajmy o mniejszym 43-milimetrowym zegarku Huawei GT 3 Pro Ceramic, który dodatkowo ma zdjęcie. Układ, rozmiar ekranu i pojemność baterii rozróżniają te dwie mody.

Watch GT 3 Pro porzuca otwarty układ wyglądu Watch GT 3 i przyjmuje solidny, zintegrowany układ wyglądu zaczerpnięty z mód Watch GT 2 Pro i Porsche. Użyte rozmiary i style są bardzo podobne do Porsche Design Watch GT 2, po prostu pod sortowaniem i układem. Nawet użycie tytanu do wykonania koperty i bransolety przypomina wersję układu Porsche.

Zintegrowany zegarek Lugs 46mm GT 3 Pro wygląda i nosi się jak duży zegarek. Połącz go z G-Shock MTG-B1000, a niewiele między nimi jest do odróżnienia. Jest znacznie większy niż mój 43mm Oris Aquis GMT. Mam nawet nadgarstek 6,5 cala, a jak widać na zdjęciach, uszy są rozciągnięte do krawędzi.

Czujniki i fitness

Co sprawia, że ​​zegarek GT3 Pro? Największa zmiana dotyczy czujnika bicia serca, który został zmodernizowany do charakterystycznych 8 fotodiod i korzysta z zielonego systemu 5.0+ z progresywnym śledzeniem tętna, które obecnie widzieliśmy w Watch GT Runner. Looked at It korzysta z równego wbudowanego oprogramowania AI, aby pomóc w czyszczeniu znaku podczas pomiaru tętna w trudnych sytuacjach.

Huawei twierdzi, że tryb treningu golfowego działa teraz jako pomiar wahań i tryb swobodnego nurkowania, który działa na 30 metrach otwartej wody. Wiele tarcz zegarka będzie się dynamicznie zmieniać między nocą a dniem, a te dotyczą tylko Watch GT 3 Pro. Poza tym składa się z GT Runner, połączeń Bluetooth, regulacji strojenia, podwójnego pasma widocznego w IP68 i wodoodporności 5ATM, 14 dni pracy na baterii dla 5 systemowych GPS i modeli 46 mm oraz aż siedem dni dla małych baterii 43 mm. Istnieje również istnienie. Inteligentny zegarek.

Zastanawiasz się, gdzie jest ta szczególna cecha? Brakuje tego w procesie. Musi być w stanie wykonać elektrokardiogram (EKG), jednak nie można go wykonywać w modelach Global Watch GT 3 Pro, ponieważ funkcja ta nie została zatwierdzona przez organy regulacyjne w Europie. Huawei nie powiedział już, kiedy to się stanie, jednak oświadczył, że ma nadzieję uzyskać aprobatę w tym roku.

Oprogramowanie

Watch GT 3 Pro obsługuje HarmonyOS 2.1 i używam go w połączeniu z iPhonem 13 Pro. Aby korzystać ze smartwatcha, musisz pobrać Huawei Health, który pochodzi z App Store na iOS, lub przez jedną pobraną na raz Galerię aplikacji Huawei na Androida. Jest to taki sam proces, ponieważ Watch GT 3 jest dość długi na Androidzie, ale trochę mniej trudny i jeszcze mniej trudny na iPhonie w przypadku połączenia z telefonem Huawei. Mój zegarek GT 3 Pro potrzebował około 400 MB aktualizacji oprogramowania, a jego ukończenie zajęło cały ranek.

HarmonyOS brzmi świetnie. Działa jak połączenie WearOS i WatchOS, z głównym menu, które może być siatką lub listą, oprócz rozwijanego menu szybkich ustawień i listy powiadomień, które przesuwają się w górę, aby uzyskać dostęp. Korona po stronie zegara może służyć do przewijania list, a przycisk zmniejszania domyślnie otwiera tryb treningu. Wszystko przebiega bardzo szybko i gładko.