wtorek, 26 październik 2021 14:30

EaseUS Data Recovery Wizard Professional 14

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
vebo.pl vebo.pl pexels

Zdarzyło Ci się kiedyś usnąć z komputera dane, które były Ci potem potrzebne? A może firmowy komputer został sformatowany, zanim wszystkie ważne pliki i foldery udało się skopiować? W każdym z tych przypadków pomocny okaże się program do odzyskiwania danych, taki jak EaseUS Data Recovery Wizard Professional 14.

 

Bezpieczne i bezproblemowe działanie

Program ten został stworzony z myślą o szybkim, skutecznym i bezpiecznym odzyskiwaniu danych z każdego rodzaju nośnika. Wyposażony jest w intuicyjny interfejs oraz kreator pozwalający określić typ, datę oraz format poszukiwanych plików. Skanowanie przebiega szybko i nie stanowi zagrożenia dla istniejących plików, gdyż w żadnym wypadku nie są one nadpisywane.

Oprogramowanie to działa na wielu systemach operacyjnych z rodziny Windows, takich jak 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32/64-bit. Instalacja jest bardzo prosta, nie wymaga wykonywania skomplikowanych czynności, czy też ingerencji w ustawienia twardego dysku lub innych nośników danych.

EaseUS Data Recovery Wizard Professional 14 jest w stanie odzyskać utracone dane z różnego rodzaju pamięci. Lista urządzeń obejmuje między innymi komputery typu PS, laptopy, urządzenia elektroniczne, dyski twarde (HDD, SDD, USB itd.), nośni danych, serwery czy też macierze RAID.

Jakie dane możesz odzyskać

  • Za pomocą EaseUS Data Recovery Wizard Professional 14 możesz bezpiecznie i szybko
  • Odzyskiwać usunięte, sformatowane i niedostępne dane
  • Zarządzić poszukiwanie wszystkich typów plików włączając w to zdjęcia, dokumenty, filmy, audio, korespondencję, skompresowane pliki;
  • Przeprowadzać odzyskiwanie straconych danych poprzez niskopoziomowy skan nośnika;
  • Odtwarzać dane z wykasowanych oraz utraconych partycji;
  • Eksportować lub importować wyniki skanowania.

EaseUS Data Recovery Wizard Professional 14 to praktyczne oprogramowanie, niezbędne w domu, a także w małej i średniej firmie. Ogromne ilości danych, jakie często przechowywane są dyskach, mogą zostać przypadkowo usunięte. Ważne maile, raporty czy też korespondencja z klientami, tego typu pliki muszą być zawsze pod ręką. Dlatego też warto zaopatrzyć się w tak praktyczne narzędzie.

A gdzie i jak można kupić ten program? Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://www.vebo.pl/easeus-data-recovery-wizard-pro i dodasz ten produkt do swojego wirtualnego koszyka. Na maila otrzymasz kod aktywacyjny oraz bezpieczny link do pobrania instalatora tego oprogramowania.

Odwiedź sklep Vebo.pl i zabezpiecz Twój komputer przed utratą danych, dzięki EaseUS Data Recovery Wizard Professional 14!