środa, 08 marzec 2023 17:47

VW California wynajem – niezapomniane wakacje w kamperze

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
VW Grand California wynajem VW Grand California wynajem Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Podróż kamperem podczas dłuższych lub krótszych wakacji to marzenie wielu ludzi. Dziś taki cel jest coraz łatwiej zrealizować. Głównie z tego powodu, że sam wynajem samochodów typu kamper staje się coraz bardziej powszechny i – co najważniejsze – opłacalny. Volkswagen California i Grand California należą do samochodów tego typu, które cieszą się dużą popularnością. 

 Wypożyczanie aut stało się usługą bardzo powszechną i lubianą. Nie tylko ze względu na bogatą flotę aut (jest możliwość wypożyczenia samochodów różnego typu), ale i na przyjazny koszt wynajmu. Co istotne, dzięki wypożyczalniom aut można spełnić swoje marzenie. Na przykład takie o podróży kamperem i swobodnym niczym nieograniczonym przemieszczaniu się z miejsca na miejsce – a przecież wolność to wyznacznik prawdziwego wypoczynku. Wypożyczony kamper – Volkswagen California i Grand California – pozwoli dotrzeć w komforcie i bezpieczeństwie do wielu wymarzonych miejsc. O zaletach tych aut i samego caravaningu, czyli podróży kamperem, w dalszej części tekstu.

Zalety podróży kamperem

Zachwyt dotyczący podróży kamperem w żadnej mierze nie jest przesadzony. Kamper to po prostu dom na kółkach, który zapewnia nam podczas wyprawy samowystarczalność i swobodę. Nie jesteśmy ograniczeni żadnymi wytycznymi co do konkretnego miejsca noclegu i możemy w związku z tym modyfikować naszą podróż w zależności od warunków czy chęci. A co za tym idzie – możemy też więcej zwiedzić. Wakacje w kamperze charakteryzują się więc spontanicznością, a o to przecież w wypoczynku chodzi! Dobrze wyposażony kamper zapewni nam wszystkie potrzeby i komfortowy przysłowiowy dach nad głową – w związku z tym warto zdecydować się na opcję VW California wynajem.

VW California i Grand California – wygodny caravaning

Zarówno VW California, jak i Grand California to perfekcyjnie wyposażone kampery pozwalające na komfortowy wypoczynek. Z tą różnicą, że VW California jest wersją bardziej kompaktową, a więc idealną dla kogoś, kto zaczyna swoją przygodę z caravaningiem i zależy mu na większej łatwości prowadzenia kampera. Lista wyposażenia kamperów (zwłaszcza Grand California) jest imponująca. Na co możemy liczyć? Kamper ten to: łazienka z prysznicem (jest też zewnętrzny dodatkowy prysznic) i toaletą, kuchenka gazowa, łóżko dla dzieci i łóżko dla dorosłych (łącznie cztery miejsca noclegowe), lodówka plus zamrażalnik, router Wi-Fi, ogrzewanie postojowe, zbiorniki na czystą i na brudną wodę, oświetlenie LED. Dodatkowo w kamperze zostały uwzględnione takie potrzeby jak podróż z małymi dziećmi – możliwość zamontowania fotelików dla dzieci. Jest też udogodnienie dla większych lub mniejszych maniaków jednośladów – bagażnik rowerowy. VW California i Grand California to także komfort prowadzenia pojazdów podczas długiej podróży, a to dzięki m.in.:

  • automatycznej skrzyni biegów,
  • rozpoznawaniu znaków drogowych,
  • pneumatycznemu zawieszeniu tylnej osi,
  • kamerze cofania.

A to jedynie część udogodnień...

VW California wynajem – dlaczego warto?

Przede wszystkim opcja VW Grand California wynajem to gwarancja otrzymania w pełni sprawnego samochodu, co przy długich podróżach jest podstawą. Kamper ma też pełne ubezpieczenie. Poza tym na terenie całej Unii Europejskiej możemy liczyć na autoryzowany serwis auta – a to zapewnia spokój w razie różnych zdarzeń losowych. Wynajem VW California to także niższe opłaty za paliwo, które zapewnia silnik Diesla oraz niskie spalanie. I w końcu – wobec rosnących cen noclegów wynajem kampera może się okazać bardziej opłacalną opcją na wakacje, także w związku z możliwością samodzielnego przygotowania posiłków.

Wybór VW Grand California wynajem to pomysł na komfortowe, wymarzone i inne niż do tej pory wakacje oraz podróże. To także sposób na rozpoczęcie przygody, która być może przerodzi się w pasję.