czwartek, 16 grudzień 2021 17:16

TOP-5 najważniejszych akcesoriów do samochodów Skoda

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
akcesoria do skody akcesoria do skody

Według statystyki 90% wszystkich właścicieli samochodów kiedykolwiek kupowali akcesoria dla swojego samochodu. I dlaczego jest taki wysoki wskaźnik, jest całkiem zrozumiałe, ponieważ takie wyroby zezwalają zrobić Twój samochód bardziej praktycznym, a także uchronić go przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami i usterkami.

 

W tym artykule przyjrzyjmy się akcesoriom do Skody, które mogą być zaliczone do obowiązkowych części do samochodu. 

Pokrowce samochodowe

Większość materiałów używanych do tapicerowania foteli samochodowych ulega zużyciu w wyniku ciągłego tarcia o odzież, guziki, nity itd. Dlatego one w ciągu tylko kilku miesięcy tracą swój wygląd, a jedną z opcji przywrócenia ich wyglądu początkowego jest całkowita wymiana tapicerki foteli.

Ale istnieje bardziej tańsza i prostsza alternatywa — korzystanie się z pokrowców. One nadają możliwość uniknięcia bezpośredniego kontaktu odzieży z tapicerką, co zezwala zachować w całości jej wygląd zewnętrzny.

Oczywiście pokrowce także się zużywają, ale ich wymiana jest znacznie łatwiejsza i wymaga mniej kosztów.

Dywaniki

Podłoga samochodu jest wykonana z metalu, przez co jest podatna na korozję spowodowaną wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Dlatego do listy najważniejszych akcesoriów samochodowych wprost nie można nie zaliczyć dywaników do salonu.

To są dość proste i cenowo przystępne wyroby, które zezwalają chronić podłogę metalową przed bezpośrednim kontaktem z wilgocią, substancjami chemicznymi, piaskiem i brudem. 

Deflektory

Deflektory są specjalnymi nakładkami, które można przymocować do tylnej szyby, szyb bocznych, szyberdachu i maski. Ich głównym zadaniem jest takie ukierunkowanie przepływu powietrza wzdłuż karoserii auta, żeby kamienie, piasek, owady itd. nie uderzały w nią podczas jazdy.

Oprócz tego, deflektory zapobiegają przedostawaniu się do salonu tych śmieci, które lecą w prądach powietrza.

Ochrona spodu

Niezwykle ważny element, który nadaje możliwość chronienia karteru i innych węzłów, które znajdują się w dolnej części auta, przed uderzeniami podczas najazdu na różne przeszkody, co znacznie przedłuża okres bezobsługowej eksploatacji samochodu.

Chlapacze

Są to sztywne „zasłony”, które są mocowane na tylnej części nadkoli. Chlapacze pełnią bardzo ważną funkcję — one nie zezwalają wylatującym spod kół kamieni i śmieciom wbić się w tył zderzaka i wylatywać do samochodów, które jadą z tyłu.

Od tego, czy posiada Twój samochód chlapacze, zależy nie tylko całość Twojego auta, ale także w ogóle bezpieczeństwo na drodze.

Gdzie kupić jakościowe akcesoria samochodowe do Skody?

Jeśli chcesz kupić jakościowe akcesoria samochodowe do Skody lub samochodu innej marki, zawitaj do Sklepu Autobrat. On istnieje na rynku od 2012 roku i oferuje swoim Klientom towary naprawdę wysokiej jakości w przystępnych cenach.

Jego katalog zawiera tysiące pozycji towarowych nie tylko do samochodów Skoda, ale także i do pojazdów innych marek. 

Oprócz tego, Sklep Autobrat jest gotów do zaoferowania swoim Klientom następujących walorów:

  • Gwarancji na wszystkie towary;
  • Pomocy w doborze akcesoriów samochodowych;
  • Specjalnych cen dla stałych Klientów;
  • Dostawę po całej Polsce.

W celu złóżenia zamówienia lub konsultacji zadzwoń pod numer: +48 795-640-079.