poniedziałek, 06 czerwiec 2022 12:47

Pomoc drogowa Gorzów: wsparcie w trasie, na jakie zasługujesz

Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Pomoc drogowa Gorzów Pomoc drogowa Gorzów https://g.co/kgs/SFdHQV

Kryzysowe sytuacje na drogach to codzienność kierowców na całym świecie. Nie sposób ich przewidzieć, ale można odpowiednio się do nich przygotować zapisując w telefonie numer do pomocy drogowej.

Profesjonalne wsparcie w trasie jest niezbędne, jeśli chcemy sprawnie rozwiązać problemy z samochodem i możliwie jak najszybciej kontynuować podróż. Przeczytaj, jakie usługi oferuje pomoc drogowa.

Usługi pomocy drogowej, czyli doraźne naprawy i transport lawetą

Zdarzenia drogowe pojawiają się znikąd – nigdy nie wiesz, kiedy zaskoczy cię awaria pojazdu albo staniesz się uczestnikiem wypadku. Czasem kryzys w trasie oznacza jedynie opóźnienie podróży, innym razem jej definitywny koniec, ale to od ciebie zależy jak rozwiązane zostaną problemy w trasie. Wybierając numer pomocy drogowej możesz liczyć na profesjonalne wsparcie i rozwiązanie dostosowane do okoliczności zdarzenia.

Pomoc drogowa Gorzów stawia na jak najszybsze przywrócenie pełnej sprawności auta, co oznacza, że priorytetem jest naprawa bez konieczności wizyty w warsztacie. Wezwany mechanik dokonuje stosownych napraw jeszcze na miejscu zdarzenia, tak aby kierowca mógł bezpiecznie wyruszyć w dalszą drogę. Jeśli jednak samochód brał udział w wypadku albo z jakiegoś powodu nie powinien lub nie może samodzielnie poruszać się po drogach, jedyną opcją pozostaje laweta. Zabrakło ci paliwa, a na horyzoncie nie widać stacji benzynowej? Usługi pomocy drogowej to także mniej oczywiste czynności, dlatego pracownik dowiezie paliwo, wymieni koło i uruchomi silnik z rozładowanym akumulatorem.

Dla kogo jest całodobowe wsparcie w trasie?

Pomoc drogowa Gorzów to kompleksowa obsługa zdarzeń drogowych dostępna przez całą dobę. Pracownicy firmy z https://g.co/kgs/SFdHQV dwadzieścia cztery godziny na dobę przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku odpowiadają na zgłoszenia kierowców zapewniając sprawne usuwanie skutków zdarzeń drogowych. Dotyczy to zarówno poważnych wypadków i kolizji, jak i awarii pojazdów oraz drobnych usterek.

Usługi pomocy drogowej przeznaczone są dla każdego kierowcy niezależnie od okoliczności zdarzenia. Doświadczenie pracowników i specjalistyczny sprzęt, którym dysponują pozwala rozwiązywać rozmaite problemy z samochodem. Najczęściej wystarczająca jest doraźna naprawa, która pozwala jak najszybciej wyruszyć w dalszą drogę, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Niekiedy niezbędna okazuje się laweta, czyli bezpieczny transport pod wskazany adres, na przykład do pobliskiego warsztatu. Taka opcja zazwyczaj dotyczy samochodów powypadkowych i poważnie uszkodzonych, ale doskonale sprawdza się również wtedy, kiedy chcemy przewieźć pojazd zabytkowy albo auto bez ważnego przeglądu technicznego. Możliwości jest naprawdę wiele, a jedyne ograniczenie stanowią gabaryty pojazdu – musi zmieścić się na lawecie. Z tego powodu usługi lawetą to głównie auta osobowe, terenowe i dostawcze, motocykle, quady i wózki widłowe oraz niektóre maszyny rolnicze i przyczepy kempingowe.