środa, 26 sierpień 2020 17:52

Abarth Competizione – postaw na bogate wyposażenie

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Ta włoska marka udowadnia, że pozory mylą: małe i zwinne samochody Abartha dorównują największym sportowym graczom. Istotną rolę w konstruowaniu samochodów tego typu odgrywają osiągi.

Aby jednak poczuć ducha rywalizacji i wniknąć w wyścigowy klimat rodem z lat 50. XX wieku, nie wystarczą świetne rozwiązania techniczne. Konieczne jest stworzenie takiego klimatu, który pozwoli przenieść się kierowcy na tor wyścigowy jeszcze przed odpaleniem silnika.

Sportowe wnętrze w designerskiej odsłonie

Przenieś się tam, gdzie podpowiada wyobraźnia: prosto na tor wyścigowy. Pomoże Ci w tym Abarth: marka znana z sportowych samochodów o oryginalnym wykończeniu. Jednym z modeli, który zachwyca zastosowanymi rozwiązaniami w kwestii wyposażenia, jest Competizione.

Wewnątrz Competizione znajdziesz połączenie wysokiej jakości materiałów obiciowych. Czarna skóra o eleganckim odcieniu otula kierownicę oraz sportowo wyprofilowane fotele. Całość dopełniają wstawki z włókna węglowego. Oczom zachwyconego kierowcy ukazuje się ekskluzywne wnętrze o sportowym zacięciu: chromowane detale, logo skorpiona na kierownicy, retro zegary oraz deska rozdzielcza przywodząca na myśl zmysłową linię toru wyścigowego: czy można chcieć więcej od takiego wnętrza? Można. Abarth to gwarantuje.

Competizione nie tylko wygląda, ale zachowuje się jak rasowe auto wyścigowe. Dzięki wskaźnikom TFT w łatwy sposób można przełączyć się na konfigurację rajdową, aby cieszyć się swobodną jazdą bez ograniczeń, wykorzystując pełen zakres możliwości tkwiący w jednostce napędowej Abartha. Silnik 1.4 T-Jet o mocy 180 KM to gwarancja świetnych osiągów, imponującego przyspieszenia oraz niezwykłej mocy. Do tego otrzymujemy efektywne hamulce Brembo, gotowe do reakcji w każdym momencie, a także mocne zawieszenie, którego uzyskanie było możliwe dzięki amortyzatorom Koni. Pewność, bezpieczeństwo, radość z jazdy. Tak, teraz nie można chcieć już więcej!