środa, 13 grudzień 2023 18:34

Wodny Park Warszawianka - nie tylko basen

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Wodny Park Warszawianka Wodny Park Warszawianka - Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Jeśli szukasz obiektu do nauki lub doskonalenia pływania o charakterze wielowymiarowego połączenia sportu z wypoczynkiem, Warszawianka jest jednym z najlepszych możliwych wyborów. Nie bez powodu ten park wodny jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez warszawiaków obiektów pływackich w stolicy.

 

Wodny Park Warszawianka — ulubione miejsce warszawskich pływaków 

Nauka pływania może być przyjemna i relaksująca, pod warunkiem że prowadzi ją osoba doświadczona, z potencjałem dydaktycznym i odpowiednią wiedzą. To samo dotyczy doskonalenia umiejętności pływackich. Wiele osób na basen zabiera siebie, a także swoje dzieci właśnie z takim założeniem. Z tego między innymi względu PW Warszawianka cieszy się takim zainteresowanie. Obiekt, którym zarządza Mokotowska Fundacja Warszawianka – Wodny Park, współpracuje jedynie z najlepszymi na rynku instruktorami. 

Oczywiście nie wszyscy przychodzą na Warszawiankę jedynie po to, by się uczyć i szkolić. Dla niektórych to po prostu przestrzeń, w której można się relaksować, pływając. W tym kontekście dodatkową zaletą przestrzeni jest jej ciekawa architektura, zdecydowanie wyróżniająca się na tle innych pływackich obiektów stolicy, a także bogaty wachlarz usług. 

Co może zaoferować ci wodny park?

Na iplywamy.pl możesz przyjrzeć się bardzo różnym obiektom pływackim. Już choćby po pobieżnym przeglądzie trudno nie dostrzec, jak bardzo różnorodna jest oferta proponowanych w Parku Wodnym Warszawianka zajęć o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Nie byłoby oczywiście bogatego wachlarza usług, gdyby nie wyposażenie. Zwracają uwagę same obiekty pływackie:

  • basen olimpijski plus basen rekreacyjny i do nauki pływania,
  • brodzik dla dzieci
  • wanny do masażu podwodnego (jacuzzi),
  • sztuczna rzeka,
  • zjeżdżalnie w kształcie rury i zjeżdżalnia odkryta wewnątrz hali
  • odkryty basen całoroczny połączony rękawem z główną halą,
  • wodospady, kaskady wodne.

Ważną częścią obiektu są przestrzenie przygotowane do świadczenia usług odnowy biologicznej: sauny parowe, suche, pole magnetyczne, solaria, kabina śnieżna, studnia lodowa, bicze wodne, ogród zimowy. Do tego proponowane są usługi masaży, zabiegi Guam, nacieranie kryształkami lodu. To jednak dalej nie wszystko. Park Wodny Warszawianka oferuje łaźnię błotną z okładami z glinek, peelingiem kremowym, a także strefę Bani Ruskiej. 

Obiekt o charakterze pełnowymiarowego połączenia sportu i relaksu

Dogodna lokalizacja, nowoczesne wyposażenie, wysoka jakość oferowanych usług sprawiają, że Warszawianka nie może narzekać na brak zainteresowania. Kluczem do sukcesu jest tutaj z pewnością umiejętne połączenie pasji do sportu i roli regeneracji w życiu każdego człowieka. Tutaj można uprawiać bardzo zaawansowane pływanie, jednocześnie korzystając z dobrodziejstw odnowy biologicznej.