poniedziałek, 13 marzec 2023 17:06

Praca tymczasowa we Francji - kto znajdzie zatrudnienie?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Praca Francja Praca Francja Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Szukasz pewnej i bezpiecznej oferty pracy za granicą? Agencja pracy powinna posiadać długoletnie doświadczenie oraz pełną znajomość kwestii prawnych i organizacyjnych. Lepiej skorzystać z pomocy ekspertów niż dalej samodzielnie wpisywać "praca Francja" w okno przeglądarki.

 

Zarabiaj za więcej niż miska ryżu - sprawdzone oferty pracy we Francji

Często jedynym powodem, dla którego potencjalni pracownicy wykluczają opcję pracy tymczasowej poza krajem jest strach przed oszustwem, niepewność i brak gwarancji bezpieczeństwa współpracy. Jeśli interesuje Cię legalne zatrudnienie we Francji, warto zwrócić się do zaufanej agencji pośrednictwa pracy. Tylko agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat wpisania do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia spełnia wszystkie wymagania. Realizujemy projekty dla firm poszukujących pracowników oraz usługi skierowane do osób poszukujących pracy.

Poszukiwany pracownik fizyczny - ale nie tylko

Przez 14 lat działania naszej agencji pomogliśmy znaleźć i otrzymać pracę poszukiwanym fachowcom. Obecnie wśród ofert pracy tymczasowej we Francji znajdują się propozycje m.in. z branż budowlanych, przemysłowych, turystycznych i gastronomicznych. Z łatwością zatrudnienie znajdzie także pracownik produkcji, oczywiście w oparciu o legalną umowę o pracę tymczasową. Spore zapotrzebowanie po francuskiej stronie granicy sprawia, że znalezienie odpowiedniego zatrudnienia dla pracowników fizycznych nie stanowi problemu. Najłatwiej znaleźć pracę osobom wykonującym zawody rzemieślnicze, np. stolarzom  glazurnikom czy spawaczom.

Dokładny opis stanowiska i wymagań

Z nami szybko znajdziesz pracę tymczasową dzięki przejrzystym ofertom, codziennie uzupełnianym o nowe. Czytelne widełki zarobków, dokładny rejon pracy oraz informacje o obowiązkach, które czekają na Ciebie na miejscu - wszystko to pozwala z łatwością grzebać w ofertach. W tym miejscu znajdziesz także wymagania dotyczące każdego kandydata, m.in. znajomość języka francuskiego lub brak konieczności władania językiem, doświadczenie czy uprawnienia. Obecnie w ofercie znajdują się m.in. propozycje pracy tymczasowej dla montera fasad aluminiowo-szklanych, laminiarz w Quimper czy glazurnika w La Farlede. Widełki wynagrodzeń zaczynają się od 2200 Euro miesięcznie.

Proces naboru - jak zdobyć pracę za granicą?

Nasza agencja pracy opiera się na pełnej przejrzystości i jawności działań. Już na wstępnym etapie rekrutacji gwarantujemy całkowite zabezpieczenie Twoich danych osobowych. Sam proces naboru przebiega w 5 etapach, dzięki czemu dokładnie zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, dopasowanie i oczekiwania względem pracodawcy. Zajmiemy się także całą stroną formalną: składaniem dokumentów, ubezpieczeniem pracownika czy opłaceniem składek ZUS. Dzięki temu będzie Cię obowiązywała polska umowa oraz europejskie stawki wynagrodzenia. Możesz liczyć na naszą pomoc także po wyjeździe do pracy do Francji - oferujemy wsparcie w kwestii organizacji wyjazdu, zakwaterowania czy niespodziewanych sytuacji.

Czas na pracę sezonową

Praca Francja kojarzy nam się z sadami i winnicami, gdzie sezonowi pracownicy zarabiają w ciągu kilku tygodni krajowe kilkumiesięczne wynagrodzenie. Zbliża się sezon letni i warto przemyśleć wyjazd za granicę pod opieką biura pośrednictwa pracy. To zadanie, które nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka, jest za to świetnie płatne. Często firmy poszukujące robotników sezonowych oferują bezpłatne zakwaterowanie. Cały rok możesz również zgłaszać się do naszje agencji w poszukiwaniu pracy w sektorze produkcyjnym i budowlanym.