czwartek, 24 czerwiec 2021 12:40

Dla kogo catering dietetyczny? Sprawdź!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Catering dietetyczny Codziennie Fit Catering dietetyczny Codziennie Fit pixabay

Dobre odżywanie to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia! Zróżnicowana dieta, pełna kolorowych i wartościowych posiłków cieszy podniebienie i zaspokaja głód psychiczny na różne pokarmy, także te bardziej rekreacyjne, deserowe.

Nie każdy jednak ma czas i chęci, by dbać o to przez cały czas - dla tych osób świetnym rozwiązaniem będzie catering dietetyczny. To także wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć spożywanie mięsa, czy też stracić trochę nadprogramowych kilogramów. Dieta pudełkowa pozwala zyskać dodatkowy czas, który można poświęcić na aktywność fizyczna, odpoczynek, czy hobby, aby w pełni zadbać o zdrowy balans życiowy.

Kto może korzystać z cateringu dietetycznego?

O czym powinna pamiętać osoba, która pragnie skorzystać z cateringu w Lublinie? Przede wszystkim ważne jest dobranie odpowiedniego dziennego zapotrzebowania kalorycznie, zgodnie z preferencjami - dostępne plany dietetycznie spełnią wymagania osób "na redukcji" (plany 1200 kcal, 1500 kcal) oraz osób, które chcą utrzymać aktualną masę ciała, bądź są bardzo aktywnie fizycznie (2000 kcal oraz 2500 kcal).

Warto wiedzieć, iż każdy posiłek w ramach cateringu dietetycznego jest indywidualnie ważony, a proporcje użytych składników ustalane przez wykwalifikowanego dietetyka. Co ważne, zdrowa dieta nie zna ograniczeń wiekowych - ważne są tylko indywidualne preferencje i potrzeby organizmu.

Zróżnicowane i smaczne diety

Catering dietetyczny z dostawą pod drzwi to nie tylko wygoda, ale także możliwość dobrania posiłków dopasowanych do stylu życia i bieżących potrzeb żywieniowych. Każdy z oferowanych planów zapewnia optymalną ilość makroskładników przez cały dzień, które dostarczą organizmowi energii, witamin i minerałów, poprawią samopoczucie i pozwolą na poznanie nowych smaków.

Jakie diety mają do wyboru mieszkańcy Lublina?

  • Klasyczna - dieta uwzględniająca m.in. mięso, warzywa, owoce, różnorodne produkty zbożowe wysokiej jakości,
  • Wege - dieta wegetariańska, czyli bez mięsa i przetworów mięsnych, idealna dla wegetarian i osób ograniczających spożycie mięsa,
  • Wege plus ryba - dieta oparta o wartościowe produkty takie jak owoce, warzywa, zboża oraz ryby morskie i słodkowodne.

Dieta pudełkowa Lublin - co ją wyróżnia?

Oferowane plany dietetycznie z Lublina cechuje nie tylko odpowiednie skomponowanie makroskładników, ale także różnorodność, która bywa mankamentem diet pudełkowych. Kompozycje są nadzwyczaj estetyczne i cieszą oko, a obecność ciast i smakowitych deserów zaspokoi chęć na słodycze każdego łasucha. Jeśli poszukujesz pożywnych posiłków, wartościowych zup i delikatnych w smaku mięs oraz dojrzałych owoców i wysokiej jakości warzyw nie zawiedziesz się!

Catering dietetyczny Lublin - dlaczego warto?

Catering dietetyczny Codziennie Fit będzie dobrym wyborem dla mieszkańców Lublina, dla których dostawy na terenie tego miasta są zawsze bezpłatne. Ponadto dieta z dowozem to ogromna oszczędność czasu i niezwykła wygoda oraz gwarancja najwyżej jakości i świeżości posiłków, Inne zalety to m.in. możliwość zdalnej rezerwacji cateringu, z telefonu już komputera z dokładnym wyborem terminu dostawy i dni, w które chcemy korzystać z wybranej diety.

Z cateringiem dietetycznym mieszkańcy Lublina mogą liczyć na:

  • punktualną dostawą w godzinach przedpołudniowych,
  • świeżo przygotowane posiłki każdego dnia, z samego rana,
  • wgląd w menu na nadchodzący tydzień,
  • dogodny system rezerwacji online, z możliwością wyboru terminu i rodzaju dań,
  • darmową dostawę na terenie miasta,
  • odpowiednie dla zdrowia człowieka proporcje makroskładników.