sobota, 12 marzec 2022 14:59

Płuca wołowe - jeden z najbardziej uniwersalnych smakołyków dla Twojego psiaka

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
płuca wołowe dla psa płuca wołowe dla psa pixabay

W ostatnich latach zauważalna jest zmiana stosunku do wychowywania psa. Ludzie coraz bardziej świadomie decydują się na podjęcie opieki nad czworonożnym pupilem i chcą zapewnić mu wszystko, czego potrzebuje, łącznie z jak najpyszniejszymi zdrowymi smakołykami.

 

Jakie przysmaki dla czworonoga wybrać?

To oczywiście zależy od wielu czynników, takich jak wiek psa, poziom jego codziennej aktywności, stan zdrowia i dieta. Zawsze warto jednak pamiętać, by za każdym razem smakołyk, który podajemy psu, był jak najbardziej naturalny i bez sztucznych, chemicznych dodatków. Doskonałą opcją mogą okazać się wszelkiego rodzaju żwacze i gryzaki, na przykład uszy lub płuca wołowe dla psa. Są to gryzaki w stu procentach naturalne, co oznacza, że nie zawierają żadnych sztucznych konserwantów, wzmacniaczy smaku i aromatu ani barwników. Płuca wołowe dla psa są zupełnie bezpiecznym smakołykiem, który pupil bez problemu strawi.

Jak powstają naturalne gryzaki dla psów?

Naturalne żwacze dla zwierząt powstają w procesie suszenia mięsa czy podrobów za pomocą ciepłego powietrza. Jest to długotrwały proces, dzięki czemu wszystkie wartości odżywcze pozostają w kąskach, a następnie są wchłaniane przez organizm zwierzęcia, które bardzo ich potrzebuje. Wołowe płuca dla psa są bogate między innymi w naturalne tłuszcze, witaminy i minerały, lecz przede wszystkim w surowe białko.  

Dodatkowe korzyści z naturalnych smakołyków

Pewne jest, że każdy piesek pokocha naturalne smakołyki i będzie się ich domagał. Dobrze wiedzieć, że płuca wołowe dla psa są odpowiednie zarówno dla szczeniąt, jak i wiekowych psich przyjaciół. Młode psiaki odczuwają ogromną potrzebę gryzienia, czego zapewne większość właścicieli doświadczyła we własnym domu, pozostawiając je na chwilę bez opieki. Naturalne gryzaki doskonale zaspokajają potrzebę żucia i gryzienia u szczeniaków. Z kolei starsze psy mogą mieć problemy z gromadzącym się na zębach kamieniem. Na szczęście na ratunek przychodzą płuca wołowe dla psa, które podczas żucia pomogą zębom się oczyścić. Ze względu na swoją względną miękkość w kategorii żwaczy dla pupili, można bez obaw częstować nimi starsze pieski, których uzębienie nie jest już najzdrowsze, a także psy w każdym wieku mające delikatne żołądki.

Podsumowując, płuca wołowe dla psa to jeden z najlepszych i najbardziej uniwersalnych wyborów, jeśli chodzi o naturalny smakołyk. Oczywiście trzeba pamiętać, że jest to jedynie dodatek do zbilansowanej diety. Piesek jednak może sądzić inaczej. Cóż, nie pozostaje nic innego, jak przetestować.