środa, 18 maj 2022 12:54

Butelki dzbanki filtrujące I Water - inwestycja w zdrowie i ekologię

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
I Water I Water pixabay

Lekarze zalecają, aby wypijać przynajmniej 2 litry czystej wody każdego dnia. Zazwyczaj sięgamy po butelki plastikowe z wodą mineralną - jest to powszechnie dostępne rozwiązanie, lecz niekoniecznie dobre dla naszego zdrowia oraz dla środowiska naturalnego.

Dlatego też warto sięgnąć po butelki i dzbanki filtrujące wodę I Water, dzięki którym możemy pomyśleć nie tylko o ekologii, ale również o sobie.

Dlaczego warto korzystać z rozwiązań, dostarczanych przez I Water?

Zakup wody w plastikowych butelkach wydaje się być czymś oczywistym, jednak warto skorzystać z nowoczesnym metod filtrowania wody kranowej, które dostarcza nam I Water. W jaki sposób? Otóż wystarczy tylko zakupić dzbanek filtrujący (możemy korzystać z niego w domu0 lub butelkę filtrującą wodę (możemy zabierać ją ze sobą, gdy wychodzimy z mieszkania) - cały proces oczyszczania wody odbywa się w kilka sekund, a my możemy cieszyć się jej pysznym smakiem, mając jednocześnie pewność, że jest zdrowa. Dzbanki i butelki filtrujące I Water to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą być narażone na działanie taniego plastiku, z jakiego produkowane są butelki, w których w sklepach sprzedawana jest woda. Ponadto, często nie są one przechowywane we właściwych warunkach, przez co możemy mieć wrażenie, że woda, która się w nich znajduje, nie jest zdatna do picia. Natomiast dzięki I Water zawsze możemy przygotować sobie pyszną, świeżą wodę, która będzie odpowiednio przefiltrowana. 

Dla człowieka i dla natury

Woda, którą będzie filtrować w produktach I Water, może być nalewana bezpośrednio z kranu - nie ma obaw, że znajdą się w niej jakiekolwiek substancje, które mogą nam zaszkodzić. Jest to tanie rozwiązanie, bowiem zakup butelki czy dzbanka I Water to wydatek jednorazowy, podczas gdy wodę w plastiku musimy kupować przez niemal cały czas. Produkty I Water to idealny sposób na zdrową wodę dla osób starszych, które nie mogą dźwigać zgrzewek wody z supermarketu do domu. Ponadto, produkty I Water są niezwykle przyjazne środowisku naturalnemu, co również nie powinno być nam obojętne. Dzięki nim możemy w znacznym stopniu ograniczyć ilość produkowanego plastiku, który rozkłada się przez wiele lat. Wodę filtrowaną w produktach I Water mogą spożywać wszyscy, bez względu na wiek. Rodzice małych dzieci często przegotowują wodę kranową, a następnie ją filtrują. Oczywiście, w kontekście maluszków bezpieczeństwa nigdy za wiele, jednak z powodzeniem możemy zaufać najwyższej jakości filtrom I Water, czerpiąc korzyści z picia wody kranowej.