czwartek, 25 sierpień 2022 12:09

Jak zaskoczyć ukochaną niepowtarzalnymi zaręczynami?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
pierścionki zaręczynowe z brylantem pierścionki zaręczynowe z brylantem pexels

Nie ma co ukrywać, że dzień zaręczyn może być jednym z najważniejszych momentów w życiu dwojga zakochanych w sobie osób. Mężczyźni, którzy chcą zadać kobiecie swojego życia to wyjątkowo pytanie, bardzo często zastanawiają się, w jaki sposób to zrobić, by było to nie tylko romantyczne, ale również – bardzo oryginalne. Oto kilka sprawdzonych sposobów.

 

O czym marzy kobieta?

Panowie, którzy chcą sprawić, by dzień zaręczyn na zawsze zapadł w pamięci ich ukochanej, powinni  zastanowić się, o czym ona tak właściwie marzy. Następnie, mogą to wykorzystać, planując dzień zaręczyn. Przykładowo, jeśli wybranka serca marzy o szczeniaku, do jego obroży można przywiązać wybrany pierścionek. Panie, które marzą o skoku ze spadochronem, mogą dostać voucher na jego wykonanie, a po wylądowaniu na ziemi zostać zaskoczone przez swojego wybranka. Śmiało można powiedzieć, że spełnienie marzenia ukochanej sprawi, że na zawsze będzie ona pamiętać dzień zaręczyn.

Oświadczyny w miejscu publicznym

Panowie powinni zdawać sobie sprawę z tego, że pierścionki zaręczynowe z brylantem nie wystarczą, jeśli chodzi o oryginalne i niebanalne oświadczyny. Niektóre kobiety z pewnością ucieszą się, jeśli to bardzo ważne pytanie zostanie im zadane na forum publicznym. Można tego dokonać w zatłoczonej restauracji, podczas lotu samolotem, a także na koncercie. Trzeba jednak zadać sobie pytanie, czy tego typu sytuacje nie będą działać na drugą połowę stresująco, ponieważ efekt może być odwrotny od oczekiwanego. Oświadczyny w miejscu publicznym z pewnością nie przypadną do gustu każdej kobiecie, jednak są takie panie, które z pewnością je docenią. 

Zaręczyny na wesoło

Jeśli partnerka jest osobą, która lubi się śmiać i nieobce jest jej poczucie humoru, można pokusić się o przygotowanie zaręczyn na wesoło. Przykładowo – doskonałą okazją jest wspólna rozgrywka w grę planszową, gdzie na jednej z kart można ukryć stosowne pytanie i czekać, aż wylosuje ją partnerka.

W celu aranżacji niepowtarzalnych zaręczyn można również wykorzystać jajko niespodziankę. Wystarczy delikatnie rozpakować słodycz, a następnie do plastikowego jajka włożyć karteczkę z pytaniem oraz pierścionek. To naprawdę niepowtarzalny i oryginalny sposób na zaręczyny, które doceni każdy partnerka.

Niebanalnie można oświadczyć się także przy pomocy... podchodów. Wystarczy zaaranżować dla partnerki grę miejską, podczas której będzie ona poruszać się po mieście w poszukiwaniu kolejnych wskazówek. Te ostatecznie powinny doprowadzić ją do mężczyzny z pierścionkiem. Trzeba jednak upewnić się, że rozgrywka nie sprawi kobiecie żadnych problemów i finalnie dotrze ona do miejsca, w które powinna trafić.

Podsumowując, przygotowanie niebanalnych zaręczyn nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać, jednak gra zdecydowanie warta jest świeczki. W ten sposób można podbić serce swojej przyszłej żony i sprawić, że dzień zaręczyn będzie wspominany przez nią przez kolejne lata wspólnego życia z rozrzewnieniem i nostalgią. To z pewnością dobry początek wspólnego życia.