poniedziałek, 15 maj 2023 11:34

Czy szisza bar to dobre miejsce do wspólnego spędzania czasu z przyjaciółmi w Warszawie?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
szisza bar szisza bar mat.prasowe

Czy szisza bar to dobre miejsce do wspólnego spędzania czasu z przyjaciółmi w Warszawie? To pytanie często zadają sobie osoby szukające odpowiedniego miejsca na spotkania towarzyskie w Warszawie. Z jednej strony bowiem szisza bary stają się coraz popularniejsze w Polsce, z drugie zaś wciąż wiele osób nie wie, czy są one dobrym miejscem do spotkań towarzyskich ze znajomymi. Przyjrzyjmy się zatem wspólnie, jakie korzyści płyną z zaproszenia znajomych do baru z sziszą.

 

Shisha w Warszawie

Jednym z powodów, dla którego shisha Warszawa to doskonałe miejsce na wspólne spędzenie czasu ze znajomymi jest doskonały smak nie tylko najlepszych pod względem jakości melas, przygotowywanych przez odpowiednio wykwalifikowany personel, ale również i dań kuchni tureckiej. Dzięki temu wspólnie z przyjaciółmi możecie w trakcie spotkania poznać nieco bliżej tradycje oraz kulturę Turcji. Rozwiązanie to może być również korzystne z punktu widzenia poznawania kulinariów. Wspólne palenie fajki wodnej może bowiem, w zależności od wybranej melasy, wpłynąć na nasz apetyt. Ponadto prawidłowe palenie fajki wodnej nie należy do czegoś, co na leży robić w pośpiechu. TO z kolei oznacza, że możemy w tym czasie zgłodnieć. Wówczas dobrym pomysłem może być skorzystanie z naszej oferty dań tureckich. Jest to także doskonała okazja do nieco bliższego zapoznania się zarówno z kuchnią, jak i również i szeroko rozumianą kulturą bliskiego wschodu.

Specjalne eventy w NAR

W ofercie shisha Warszawa NAR jest możliwość zorganizowania na wasze życzenie różnego rodzaju prywatnych eventów, takich jak na przykład imprezy integracyjne, w ramach których możecie wynająć nas na wyłączność, czy też zarezerwować stolik na specjalne okazje, takie, jak chociażby spotkania rodzinne, czy też urodziny, w ramach których oferujemy pomoc w zorganizowaniu przyjęcia niespodzianki. W naszej ofercie znajdziecie również możliwość wykupienia indywidualnego vouchera na kolację, którym możecie obdarować bliską wam osobę. Ponadto oferujemy również lunch dostarczany do domu lub pracy.

Bar z kraftowymi koktajlami

Kolejnym powodem, dla którego warto wraz ze znajomymi wybrać się szisza bar NAR, są kraftowe koktajle. Przygotowywane są one przez światowej sławy barmanów z Bartenders For You, którzy dzięki zastosowaniu najlepszych pod względem jakości składników takich, jak chociażby turecka RAKI, oraz posiadanej wiedzy i doświadczeniu przygotują dla was doskonałe smakowo koktajle, których z pewnością nie wypijecie nigdzie indziej.