piątek, 03 styczeń 2020 10:36

Czy akcja Sprzątanie. Wrocław! poprawiłaby życie społeczne mieszkańców?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Sprzątanie. Wrocław! Sprzątanie. Wrocław!

Sprzątanie. Wrocław! Czy taka inicjatywa mogłaby skutecznie odmienić życie społeczne mieszkańców? W jaki sposób mogłaby pomóc zabieganym i zestresowanym mieszkańcom zatrzymać się i spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy? Jakie korzyści mogłaby przynieść jednemu z najprężniej rozwijających się miast w Polsce? Przeczytaj i zdecyduj, czy byłabyś chętna skorzystać z takiej propozycji.

 

Ciągle jesteś w ruchu? Nieustannie zerkasz na zegarek, by się nie spóźnić na spotkanie z klientem? Dzisiaj musisz koniecznie wysłać raport szefowi, a Ty utknęłaś w połowie... Odczuwasz niepokój na samą myśl, że kolejny raz nie zdążysz odebrać dziecka z przedszkola? Do tego jeszcze starszy syn ma po południu korepetycje z angielskiego, a w domu piętrzy się stos prania, wszędzie panuje nieład, no i jeszcze te brudne naczynia po wczorajszej kolacji... Byłaś tak zmęczona, że zasnęłaś przy kuchennym stole. Gdyby nie mąż, pewnie spałabyś na krześle przez całą noc... Brzmi znajomo?

Zatrzymaj się na chwilę i popatrz z dystansem na Twoje życie, które w ostatnim czasie ucieka Ci przez palce. Kiedy ostatnio byłaś naprawdę wyspaną, zrelaksowaną i szczerze uśmiechniętą kobietą? A Twój mąż i dzieci? Czy cieszycie się swoją obecnością? Jesteście szczęśliwi czy może przybici? A co ze znajomymi? Kiedy ostatnio się spotkaliście, by tak zwyczajnie pogadać? Nie pamiętasz? No cóż... Popatrz na Twoje otoczenie?

W domu panuje rozgardiasz, w pracy też nie jest zbyt czysto... Wszędzie bałagan. W Twojej głowie również panuje mętlik.

Nieporządek powoduje bezsenność

Porozrzucane ubrania, puste butelki po wodzie, kartki leżące w bezładzie... Do tego jeszcze smartfon i laptop leżące koło łóżka. To wszystko nie pozwala Ci się wyciszyć i obniża jakość Twojego snu. W konsekwencji jesteś niewyspana, ciągle zmęczona i w złym nastroju. Wstyd się przyznać, ale Twoje libido również spadło w ostatnim czasie. Czas uporządkować otoczenie i na nowo tryskać energią.

Od bałaganu do alergii jeden krok

Porozrzucane przedmioty to nie lada gratka dla wszechobecnego kurzu. Jeśli ten krajobraz utrzymuje się przez dłuższy czas to bądź pewna, że Twój dom stanie się królestwem roztoczy. Niestety odchody tych mikroorganizmów są niezwykle silnym alergenem. Co więcej, pod wpływem zabrudzeń mogą się również pojawić niewielkie obszary pokryte pleśnią, które również z upływem czasu wyrządzą szkody. Bałagan na pewno nie wyjdzie Wam na zdrowie.

Sprzątanie. Wrocław!

Sprzątanie. Wrocław!

Ta ostatnia niedziela, jutro się rozstaniemy...

W ostatnim czasie coraz częściej kłócisz się z mężem? Przejmujesz się tym, ale nie wiesz jak to zmienić? Zastanów się czy przypadkiem nie jest tak, że oboje nie macie czasu na to, by w domu zaprowadzić porządek. Naukowcy udowodnili, że rozgardiasz powoduje brak stabilizacji w życiu domowników. Częste niesnaski z bliskimi to kolejna przyczyna stresu. Niestety częste kłótnie w małżeństwie mogą doprowadzić do jego rozpadu. Zrób wszystko, co w Twojej mocy i spraw, by ta niedziela nie była tą ostatnią.

Sprzątanie. Wrocław! - lek na wszystkie Twoje problemy

Jak widzisz bałagan, w okrutny sposób wchodzi ze swoimi butami we wszystkie aspekty Twojego życia. Jeśli życie zawodowe wysysa z Ciebie tak wiele energii to może warto pomyśleć o tym co mogłoby Cię odciążyć, byś na nowo mogła cieszyć się życiem. Zastanów się, czy akcja Sprzątanie. Wrocław! nie rozwiąże tej sytuacji. Skorzystanie z usług firmy sprzątającej mogłoby się okazać strzałem w dziesiątkę. Wracalibyście z pracy, przedszkola czy szkoły do czystego domu i moglibyście w spokoju cieszyć się swoją obecnością i budować głębsze relacje.

Czy jesteś gotowa, by powalczyć o lepsze jutro dla Ciebie i Twojej rodziny?